×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
1. novembris, 2013
Drukāt

Aiztur krāpnieku, kurš cita vārdā ņēmis ātros kredītus

Foto: LETAFoto: LETA

Maks ar naudu.

Valsts policija trešdien aizturējusi agrāk sodītu vīrieti, kurš ar viltu ieguva kāda paziņas bankas datus un uz viņa vārda paņēma vairākus ātros kredītus 750 latu apmērā.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa informēja, ka sākotnēji pie policistiem vērsās kāds iedzīvotājs, kurš paziņoja, ka uz viņa vārda ir paņemts ātrais kredīts, un to, ka nelikumīgi kāds rīkojas ar viņa bankas kontu.

Cietušajam bija aizdomas, ka tas varētu būt viņa paziņa, kurš nesen pie viņa bijis ciemos. Policija sāka izmeklēšana aizvakar, 30.oktobrī, kad arī aizturēja iespējamo vainīgo. Aizturētais ir 1982.gadā dzimis agrāk jau vairākkārt tiesāts vīrietis, kurš iepriekš sodīts par mantiska rakstura noziedzīgiem nodarījumiem.

Kā noskaidroja policija, jūlija beigās ar viltu šis vīrietis ieguva sava paziņas bankas kodu karti un citus lietotāja datus, kurus ļaunprātīgi izmantoja laika posmā no 25.jūlija līdz pat 15.augustam. Šajā laika periodā vīrietis cietušā vīrieša vārdā paņēma vairākus ātros kredītus, kuru summa sasniedza 750 latus, kā arī nelikumīgi rīkojās ar cietušā darba algu, piesavinoties sev ap 300 latu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+