Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
4. februāris, 2015
Drukāt

Aiztur laupītāju, kurš zēnam atņēmis mobilo telefonu

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Valsts policija (VP) otrdien aizturēja 1968. gadā dzimušu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par mobilā tālruņa nolaupīšanu zēnam, liecina policijas informācija.

VP norāda, ka Jūrmalas iecirkņa darbinieki janvāra beigās saņēma informāciju, ka kāds vīrietis iekāpis pilsētas autobusā un, izmantojot pārsteiguma momentu, izrāvis zēnam no rokām mobilo tālruni. Policija par zādzības faktu uzsāka kriminālprocesu.

Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, noskaidrota iespējamā vainīgā persona – 1968. gadā dzimis vīrietis. Otrdien aizdomās turamais aizturēts un nogādāts izolatorā.

Aizturētajam par pastrādāto noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+