×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
11. aprīlis, 2014
Drukāt

Aiztur laupītājus, kuri tramvaja pieturā ar nazi piedraudējuši jauniešiem

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Valsts policijas (VP) Rīgas Brasas iecirkņa darbinieki ceturtdien pēcpusdienā Rīgā aizturējuši laupītājus, kuri tramvaja pieturā ar nazi piedraudējuši jauniešiem, liecina VP informācija.

VP klāsta, ka pie diviem jauniešiem tramvaja pieturā pienākuši divi nepazīstami vīrieši un uzsāka vārdu pārmaiņu. Viens no agresīvi noskaņotajiem vīriešiem izvilka no kabatas nazi un draudot jauniešiem lika atdot visas līdzi paņemtās mantas. Tomēr jaunieši bīstamajā situācijā neapjuka un nekavējoties izsauca policijas darbiniekus. Savukārt laupītāji nobijās, bez laupījuma iekāpa tramvajā un no notikuma vietas devās prom.

Rīgas Brasas iecirkņa darbinieki aiznākamajā pieturā jau sagaidīja un aizturēja 1981. un 1985. gadā dzimušos laupītājus. Nonākot policijas iecirknī noskaidrojās, ka agresīvie laupītāji nekad iepriekš nav sodīti.

Šobrīd ir sākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu likuma pārkāpumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+