Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
17. oktobris, 2013
Drukāt

Aiztur, lietojot ieroci

Foto - LETAFoto - LETA

Saskaņā ar VP sniegtajām ziņām VP Zemgales reģiona darbinieki sestdien vēlu vakarā saņēma informāciju, ka Vecumniekos manīts “Mitsubishi” markas auto, kura vadītājs varētu būt reibumā. Policisti aizdomīgo auto pamanīja braucam no Vecumniekiem Bārbeles virzienā. Uz vairākkārtējiem policistu aicinājumiem apstāties autovadītājs nereaģēja un sāka bēgšanu, radot reālus draudus citiem satiksmes dalībniekiem. Pakaļdzīšanās laikā policistiem nācās pielietot dienesta šaujamieročus, taču lielā ātruma un vadītāja agresīvās braukšanas dēļ tie nebija efektīvi. Turpinot bēgšanu, pārgalvīgais vadītājs vairākkārt mēģināja taranēt policijas automašīnas, tomēr pēc dažiem kilometriem automašīnu izdevās apturēt. 20 gadus vecais vadītājs turpināja bēgšanu skriešus, taču pēc pārdesmit metriem tika aizturēts.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+