×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
11. aprīlis, 2014
Drukāt

Aiztur nepilngadīgo bandu par sieviešu aplaupīšanu; viena cietusī mirusi (2)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Valsts policija (VP) martā vidū Rīgā, Purvciemā, aizturēja vienu mazgadīgu un divus nepilngadīgus jauniešus, kuri īsā laika posmā veica astoņas laupīšanas.

Pusaudži sievietēm uz ielas no rokām izrāvuši rokas somiņas. Viena cietusī laupīšanas rezultātā guva smagus miesas bojājumus un vēlāk slimnīcā nomira, liecina VP informācija.

Gados jauno laupītāju grupa darbojās ļoti regulāri, aplaupot aptuveni vienu līdz trim sievietēm dienā. Jaunieši izvēlētajiem upuriem no rokām izrāva rokas somiņas, iegūstot mobilos tālruņus, kā arī skaidras naudas līdzekļus, kas atradās sieviešu makos.

Pēdējās laupīšanas laikā pusaudži par savu upuri izvēlējās gados vecāku sievieti. Laupīšanas laikā sieviete pretojās garnadžiem un nokrita. Sieviete nekavējoties nogādāta medicīnas iestādē, tomēr no gūtajām traumām mira.

VP kopā saņēma astoņu cietušo iesniegumus par laupīšanas epizodēm. 15. martā Rīgas Teikas iecirkņa darbinieki aizturēja vienu mazgadīgu, kā arī divus nepilngadīgus 1998. un 1999. gadā dzimušus pusaudžus. Visi aizturētie jau iepriekš vairākkārt nonākuši policijas redzeslokā.

Šobrīd ir sākti kriminālprocesi par zādzību nelielā apmērā, par laupīšanu grupā, kā arī par laupīšanu, kas saistīta ar smagu miesas bojājumu nodarīšanu.

Šobrīd divi nepilngadīgie pusaudži atrodas apcietinājumā, savukārt mazgadīgā loma laupīšanas veikšanā tiks skaidrota izmeklēšanas gaitā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tādi kretīni būtu pelnījuši nāvi ,par normāliem cilvēkiem viņi vairs nekļūs.

  2. Izaudzeti izdzimteni,lai saviem lidzcilvekiem diratu adu nost. Ja jau tik mazgadigi ir policijas redzesloka,tad tur nekas pratigs no cilveciska nebus. LIkumus bargakus sadiem noziegumiem,lai cilveki var normali dzivot.

Draugiem Facebook Twitter Google+