×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
25. aprīlis, 2013
Drukāt

Aiztur pusaudzi no turīgas ģimenes par vienaudžu apzagšanu

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Kāds 14 gadu vecs pusaudzis no samērā turīgas ģimenes kāda sporta centra ģērbtuvēs Pārdaugavā apzadzis savus vienaudžus ‒ uzlaužot metāla skapīšus, kur glabājas mantas, izzadzis 12 jauniešu mobilos tālruņus, aģentūru BNS informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde.

Policija sākusi kriminālprocesu, jaunietis aizturēts.

Rīgas reģiona pārvaldes Preses un sabiedrisko attiecību sektora vecākā speciāliste Ance Rozīte pastāstīja, ka visu savu guvumu jaunietis jau paspējis realizēt un par pēdējo preci saņēmis 200 latu.

Pēc Rozītes teiktā, pagājušajā nedēļā Pārdaugavā kādā sporta centrā kārtējo reizi tika apzagti ģērbtuves skapīši. Kamēr sportotāji, ģērbtuvēs pārģērbušies, devās uz treniņiem, tikmēr kāds garnadzis, uzlaužot metāla skapīšus, nozaga vairākus mobilos tālruņus.

Sportotāji, pārrodoties no treniņa, konstatēja, ka pavisam kopā ir apzagti 12 skapīši. Visi nozagtie tālruņi bija jauni un salīdzinoši dārgi.

Par notikušo policija sāka kriminālprocesu un pēc videoieraksta noskaidroja jaunieti, kurš paveicis šīs zādzības, – kādu 14 gadu vecu puisi, kurš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Neilgi pēc noskaidrošanas policisti jaunieti aizturēja. Izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka jaunietis nāk no samērā turīgas ģimenes un vecāki viņam vienmēr devuši kabatas naudu, taču pusaudzis apgalvoja, ka vēlējies vairāk naudas.

Jaunietis savu vainu zādzībās atzina un nozagtos mobilos tālruņus esot jau bija paspējis realizēt ‒ Imantas teritorijā viņš tos pārdevis nepazīstamiem cilvēkiem.

Pēdējo nozagto mobilo tālruni “iPhone5” viņš pārdevis par 200 latiem. Zaglēns sacījis, ka naudu esot iztērējis, bet neatklāj, kādiem nolūkiem.

Patlaban izmeklēšana turpinās, lai atgūtu nozagtās mantas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+