×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
5. jūlijs, 2013
Drukāt

Aiztur sievieti par draudiem sarīkot asinspirti Latvijā

LETALETA

Valsts policija vakar aizturējusi sievieti par draudiem sarīkot asinspirti Latvijā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde.

Informāciju par ierakstiem, kuros tiek solīts Latvijā sarīkot asinspirti, Rīgas reģiona darbinieki saņēma no sociālo tīklu lietotājiem. Sociālo tīklu lietotāji policijai ziņoja, ka sieviete draud veikt masu slepkavošanu, līdzīgu Norvēģijā un ASV notikušajiem gadījumiem.

Rīgas Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs uzsver, ka šādus signālus policija uztver ļoti nopietni.

“Analizējot citu valstu praksi, kurās ir notikuši masu slepkavošanas gadījumi, esam secinājuši, ka šādi ieraksti sociālo tīklu profilos ir vērtējami kā nopietni draudi sabiedrībai. Ārvalstīs ir novērots, ka bieži šīs personas pirms reālu darbību veikšanas veic ierakstus sociālajos tīklos vai citos veidos publiski ziņo par saviem nodomiem,” skaidro Sozinovs.

Sākotnēji iedzīvotāji policiju informēja par vienu draudu izteikšanas gadījumu, taču īsi pirms aizturēšanas 1982.gadā dzimusī sieviete veica vēl vienu ierakstu, kurā atkārtoti solīja “sarīkot asinspirti”.

Šobrīd aizturētā ir ievietota īslaicīgās aizturēšanas izolatorā un ir uzsākts kriminālprocess par draudiem izdarīt slepkavību. Izmeklēšanas gaitā policija nozīmēs arī vairākas ekspertīzes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+