×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
28. septembris, 2016
Drukāt

Aiztur tabakas rūpala grupējumu; atrod iespaidīgus krājumus (1)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Valsts policija (VP) aizturējusi personu grupu par vairāk nekā tonnas nelikumīgu tabakas izstrādājumu uzglabāšanu, informēja policijā.

VP Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde septembra vidū uzsāka kriminālprocesu pret personu grupu, kura tiek turēta aizdomās par nelikumīgu tabakas izstrādājumu uzglabāšanu lielā apmērā realizācijas nolūkā.

Šī gada 14.septembrī likumsargi aizturēja 1976., 1983. un 1968.gadā dzimušus vīriešus, kuri tiek turēti aizdomās par 1220 kg nelikumīgas tabakas uzglabāšanu gan sasmalcinātā, gan vēl neapstrādātā veidā ar nolūku to realizēt.

Vīrieši rūpalu ierīkoja saimniecības ēkā, kas atradās kādā privātīpašumā Rīgas reģionā. Izmeklēšanas laikā šajā vietā konstatētas arī divas iekārtas, kas paredzētas tabakas lapu sasmalcināšanai.

Krimināllikumā noteiktā atbildība par šādām darbībām paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai piespiedu darbu, vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Patlaban minētajiem vīriešiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. LAI POLICIJA PAMEKLE PIE SIEM PUISIEM PAZUDUSO CIGARESU FASESANAS IEKARTU PAR VAIRAK KA MILJONU VERTU .

Draugiem Facebook Twitter Google+