Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
11. novembris, 2014
Drukāt

Aiztur Ukrainas drošībnieku

Foto - AFPFoto - AFP

Ukrainā aizturēts bijušais Ukrainas Drošības dienesta (UDD) pretizlūkošanas vadītājs par līdzdalību masveidīgā cilvēku apšaušanā Kijevas Neatkarības laukumā šā gada ziemā, paziņojis UDD vadītājs Valentīns Naļivaičenko. Ukrainas ziņu aģentūra UNIAN pavēstīja, ka aizturētais ir bijušais UDD pretizlūkošanas priekšnieks ģenerālis Vladimirs Biks.

Naļivaičenko agrāk bija paziņojis, ka no bijušās UDD vadības, kas ir līdzdalībnieki masveidīgā cilvēku apšaušanā Kijevas centrā 2014. gada februārī, Krievijā atrodas bijušais UDD vadītājs Jakimenko, divi viņa vietnieki un divi bijušie departamentu vadītāji. Ukrainas specdienests ir dokumentējis Krievijas Federālā drošības dienesta grupu atbraukšanu uz Kijevu, kad tur gada sākumā izvērsās plašas protesta akcijas un notika demonstrantu apšaušana Kijevas centrā.

Pievienot komentāru

Jaunais EP prezidents: izmanīgs un patīk luksusa lietasItālijas konservatīvo pārstāvis Antonio Tajāni, kurš otrdienas vakarā tika ievēlēts par Eiropas Parlamenta (EP) jauno prezidentu, ir laipns un izmanīgs politiķis, kurš
Draugiem Facebook Twitter Google+