×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
10. marts, 2015
Drukāt

Aiztur vīrieti, kurš, iespējams, nogalinājis savu 95 gadus veco māti

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Policisti Rīgā aizturējuši vīrieti, kurš varētu būt nogalinājis savu 95 gadus veco māti, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā.

Pagājušajā pirmdienā Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki saņēma informāciju par kādu vīrieti, kurš savai mātei, iespējams, nodarījis miesas bojājumus, kuru rezultātā sieviete mirusi.

Policisti izbrauca uz notikuma vietu, kur aizturēja 1947. gadā dzimušo cietušās sievietes dēlu.
Policija noskaidrojusi, ka pie 95 gadus vecās sievietes ciemos bija ieradušies viņas mazdēli, kuri pamanīja, ka sievietei ir miesas bojājumi – zilumi un žņaugšanas pēdas. Nekavējoties tika izsaukti mediķi un cietusī sieviete nogādāta slimnīcā. Ņemot vērā, ka sievietes mazdēliem radās aizdomas, ka miesas bojājumus sievietei ilgstoši ir nodarījis viņas dēls, ar kuru kopā sieviete dzīvo, par notikušo tika paziņots policijai.

Vīrietis iepriekš nav bijis sodīts. Aizturētais policistiem savu rīcību pamato ar to, ka viņam esot izsīkusi pacietība un apnicis, ka viņa mātei visu laiku kaut kas ir nepieciešams.

4. martā cietusī sieviete slimnīcā mira, savukārt viņas dēlam tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Pret vīrieti sākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu no trim līdz 15 gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+