Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
28. novembris, 2014
Drukāt

Aiztur vīrieti, kurš vasarā uzbruka velosipēdistam un nolaupīja divriteni

LETALETA

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki šonedēļ aizturējuši kādu vīrieti, kurš šovasar uzbraucis velosipēdistam un nolaupījis viņa divriteni, liecina policijas informācija.

VP klāsta, ka šā gada 31. jūlijā Pārdaugavā, netālu no Kalnciema tilta braucošam velosipēdistam pēkšņi uzbruka kāds vīrietis. Varmāka velosipēdistam iesita pa vēderu, atņēma divriteni un aizbēga.

Cietušais pēc laupīšanas vērsās Rīgas Kurzemes iecirknī, kur policistiem pastāstīja par notikušo, kā arī sniedza laupītāja pazīmes.  Policijā uzsākts kriminālprocess par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību.

Izmeklēšanas laikā policijas darbinieki noskaidroja vainīgās personas identitāti un izsludināja vīrieti meklēšanā. Laupītājs ilgāku laiku bēguļoja un izvairījās no policijas. Taču izmeklēšanas laikā izdevās noskaidrot, ka meklētais vīrietis slēpjas kādas paziņas dzīvoklī.

Otrdien, 25. novembrī, pārbaudot operatīvo informāciju, policistiem izdevās aizturēt meklēto 1984. gadā dzimušo vīrieti. Aizturētais jau iepriekš bijis sodīts par mantiskiem noziegumiem, kā arī par miesas bojājumu nodarīšanu. Velosipēdu cietušajam neizdevās atgūt, jo laupītājs to jau bija pārdevis.

Ceturtdien tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Pievienot komentāru

Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (1)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+