Latvijā
Rīga

Ķengaragā aiztur rūdītu virinātāju, kurš uzmācies mazām meitenēm 1


Attēls no notikuma vietas
Attēls no notikuma vietas
Foto RPP

12. jūnijā par dzimumorgānu rādīšanu mazām meitenēm Ķengaragā aizturēts pusmūža vīrietis, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pirms pulksten 19.00 likumsargi saņēma informāciju par pusmūža vīrieti, kurš pie kādas skolas bērnu priekšā atkailinājis dzimumorgānus.

Informācija nodota tuvākajai ekipāžai. Policisti, ierodoties notikuma vietā, apsekoja blakus esošo daudzdzīvokļu namu pagalmus, kur sastapa izsaucēju. Vīrietis pastāstīja, ka skolas sporta laukumā uz koka sēdējusi viņa deviņus gadus vecā meita ar draudzeni. Pie bērniem piegājis kāds vīrietis treniņtērpā un sācis rādīt savus dzimumorgānus. Meitenes sabijušās un aizbēgušas uz mājām.

Saistītie raksti

Apsekojot tuvāko apkārtni, pamanīts aprakstam atbilstošs vīrietis, kurš, ieraugot likumsargus, centās aizbēgt. Vīrietis aizturēts un aizvests pie operatīvā transportlīdzekļa, kur viņu atpazina meitenes tēvs un arī pati cietusī.

Aizturētais kategoriski noliedza, ka būtu meitenēm atrādījis savus dzimumorgānus. 58 gadus vecais vīrietis nogādāts Valsts policijā (VP), kur par mazgadīgas personas pavešanu netiklībā uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu likumā paredzēts līdz septiņiem gadiem ilgs cietumsods. Noskaidrots, ka vīrietis padomju laikos jau divas reizes sodīts par līdzīgām darbībām.

LA.lv