Latvijā
Kriminālziņas

Aiztur Zolitūdes traģēdijā cietušajiem paredzēto ziedojumu izkrāpēju 3

Foto: Valsts policija

Aizdomās par Zolitūdes traģēdijā cietušajiem paredzēto ziedojumu izkrāpšanu Valsts policijas (VP) Rīgas Kriminālpolicijas darbinieki šodien aizturēja kādu 1987.gadā dzimušu sievieti, portālu “LA.lv” informēja policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Sievieti tur aizdomās par četriem krāpšanu gadījumiem. Divos gadījumos viņa it kā vākusi ziedojumus, kas paredzēti Zolitūdes traģēdijā cietušajiem un tādējādi izkrāpusi naudu. Pārējie divi krāpšanas gadījumi nav saistīti ar ziedojumiem.

Informāciju par krāpšanu gadījumiem Rīgas Kriminālpolicijas darbinieki saņēma no iedzīvotājiem, kuri par to ziņoja sociālajos tīklos. Rīgas Kriminālpolicijas darbinieki nekavējoties reaģējuši uz saņemto informāciju un aizturējuši iespējamo krāpnieci.

Izmeklētājiem ir pamatotas aizdomas, ka no aizturētās sievietes darbībām varētu būt cietušas vēl citas personas. Tādēļ VP aicina atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlos redzamās sievietes pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņu numuriem 67086757, 67086477 vai 110.

Saistītie raksti
LA.lv