Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
29. novembris, 2013
Drukāt

Aiztur Zolitūdes traģēdijā cietušajiem paredzēto ziedojumu izkrāpēju (3)

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Aizdomās par Zolitūdes traģēdijā cietušajiem paredzēto ziedojumu izkrāpšanu Valsts policijas (VP) Rīgas Kriminālpolicijas darbinieki šodien aizturēja kādu 1987.gadā dzimušu sievieti, portālu “LA.lv” informēja policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Sievieti tur aizdomās par četriem krāpšanu gadījumiem. Divos gadījumos viņa it kā vākusi ziedojumus, kas paredzēti Zolitūdes traģēdijā cietušajiem un tādējādi izkrāpusi naudu. Pārējie divi krāpšanas gadījumi nav saistīti ar ziedojumiem.

Informāciju par krāpšanu gadījumiem Rīgas Kriminālpolicijas darbinieki saņēma no iedzīvotājiem, kuri par to ziņoja sociālajos tīklos. Rīgas Kriminālpolicijas darbinieki nekavējoties reaģējuši uz saņemto informāciju un aizturējuši iespējamo krāpnieci.

Izmeklētājiem ir pamatotas aizdomas, ka no aizturētās sievietes darbībām varētu būt cietušas vēl citas personas. Tādēļ VP aicina atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlos redzamās sievietes pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņu numuriem 67086757, 67086477 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Apžēliņ, nu vai nav vairs zemes virsū godprāts…

  2. murgs…zombijs..

  3. Viduslaikos par sho nededzinaja?

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (9)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+