Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
21. janvāris, 2014
Drukāt

Aizturēta tūristu krāpēja


Foto - LETAFoto - LETA

Policija aizturējusi sievieti, kura krāpusies ar tūrisma piedāvājumiem, kopumā izkrāpti aptuveni 16 tūkstoši latu.

Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins pastāstīja, ka sieviete nodibinājusi uzņēmumu, ar kura palīdzību piedāvājusi tūrisma pakalpojumus, taču klientu samaksāto naudu piesavinājusies un solīto biļešu un viesnīcu rezervāciju nav veikusi. Sieviete krāpniecībai izmantojusi firmu ar nosaukumu SIA “Time 2 Travel”. Apsolot klientiem nokārtot ceļojumus uz ārvalstīm, viņa prasījusi iepriekšēju samaksu, taču pēc tam, kad naudu saņēmusi, vairs nekādas darbības nav sekojušas.

Veicot kratīšanu firmas reģistrētajā adresē, policijas darbinieki izņēma divus datorus un dokumentus. Birojs šajā vietā reāli nav darbojies jau ilgu laiku. Tiks veikta rūpīga izņemto dokumentu un elektroniski saglabātās informācijas analīze. Pēdējā pusotra mēneša laikā policija ir saņēmusi jau deviņus iedzīvotāju iesniegumus, kuros norādīts uz iespējamu aizturētās personas pastrādāto krāpniecību. Pēc policijas aprēķiniem, sieviete kopumā iepriekšējā gada laikā izkrāpusi apmēram 16 tūkstošus latu.

Policija sākusi kriminālprocesu par krāpšanu lielā apmērā.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+