Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
18. jūlijs, 2015
Drukāt

Aizturēti aizdomās par slepkavībām Valmierā meklētie vīrieši

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Policija aizturējusi aizdomās par divu bezpajumtnieku slepkavību Valmierā meklētos vīriešus, liecina policijas izplatītā informācija “twitter” kontā.

“Abas ar slepkavību saistītās personas tikko aizturētas,” liecina ieraksts.

Policija meklēja 44 gadus veco Aleksandru Meškovu un 35 gadus veco Iļju Ivanovu. Aizturēšanas vieta un citi apstākļi pagaidām netiek atklāti, taču policija pateicas iedzīvotājiem par atsaucību vīriešu meklēšanā.

Jau ziņots, ka piektdienas vakarā policija saņēma izsaukumu uz Valmieras pilsētas kapiem, kur bija atrasts kāda 1960.gadā dzimuša vīrieša līķis. Notikuma vietā likumsargi konstatēja, ka līķim ir vardarbīgas nāves pazīmes. Pāris simtu metru attālumā kādā pamestā saimniecības ēkā policisti atrada vēl viena vīrieša līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Noskaidrots, ka otrs vīrietis dzimis 1959.gadā. Abi upuri bijuši bezpajumtnieki.

Šobrīd izmeklēšanas pamatversija liecina, ka starp upuriem un aizturētajiem vīriešiem iepriekš bija izcēlies konflikts.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+