Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
18. jūlijs, 2015
Drukāt

Aizturēti aizdomās par slepkavībām Valmierā meklētie vīrieši

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Policija aizturējusi aizdomās par divu bezpajumtnieku slepkavību Valmierā meklētos vīriešus, liecina policijas izplatītā informācija “twitter” kontā.

“Abas ar slepkavību saistītās personas tikko aizturētas,” liecina ieraksts.

Policija meklēja 44 gadus veco Aleksandru Meškovu un 35 gadus veco Iļju Ivanovu. Aizturēšanas vieta un citi apstākļi pagaidām netiek atklāti, taču policija pateicas iedzīvotājiem par atsaucību vīriešu meklēšanā.

Jau ziņots, ka piektdienas vakarā policija saņēma izsaukumu uz Valmieras pilsētas kapiem, kur bija atrasts kāda 1960.gadā dzimuša vīrieša līķis. Notikuma vietā likumsargi konstatēja, ka līķim ir vardarbīgas nāves pazīmes. Pāris simtu metru attālumā kādā pamestā saimniecības ēkā policisti atrada vēl viena vīrieša līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Noskaidrots, ka otrs vīrietis dzimis 1959.gadā. Abi upuri bijuši bezpajumtnieki.

Šobrīd izmeklēšanas pamatversija liecina, ka starp upuriem un aizturētajiem vīriešiem iepriekš bija izcēlies konflikts.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (13)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+