×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
3. jūlijs, 2014
Drukāt

Aizturēti četri pedofili, kas ilgstoši izmantojuši pusaudzi (7)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Valsts policijas (VP) darbinieki jūnija sākumā dažu dienu laikā aizturēja četrus vīriešus, kuri laika posmā no 2012. gada beigām līdz šī gada pavasarim seksuāli izmantojuši nepilngadīgu pusaudzi, vēsta VP sabiedrisko attiecību vecākais speciālists Dairis Anučins.

Viens no aizturētajiem pedofiliem bijis iecelts par cietušā pusaudža aizbildni. Par notikušo uzsākti vairāki kriminālprocesi, aizturētajiem piemērots apcietinājums.

Maija beigās Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki, turpinot aktīvu darbu dzimumnoziedznieku meklēšanā, ieguva informāciju, ka pret nepilngadīgu pusaudzi vairāki vīrieši, iespējams, ilgstoši pielietojuši seksuālu vardarbību un veikuši vardarbīgu dzimumtieksmes apmierināšanu. Nekavējoties uzsākta vainīgo personu meklēšana.

Maija beigās un jūnija sākumā ar dažu dienu intervālu policijas darbinieki aizturēja četrus vīriešus, kuri dzimuši 1959., 1964., 1967. un 1973. gadā. Seksuāla vardarbība notikusi par cietušā aizbildni ieceltā vīrieša dzīvesvietā Rīgā. Šobrīd aizbildniecība ir atcelta.

Visi aizturētie bijuši savstarpēji pazīstami. Pašlaik policijas rīcībā nav informācijas par iespējamiem citiem dzimumnoziegumiem, ko pastrādājusi šī pedofilu grupa.

Par noziegumu uzsākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 160. panta otrajā daļā un 162. panta pirmajā daļā paredzētajiem noziedzīgajiem nodarījumiem – par dzimumtieksmju apmierināšanu pretdabiskā veidā, lietojot vardarbību un draudus, un par netiklu darbību izdarīšanu pret nepilngadīgo. Lietā turpinās izmeklēšana.

Atgādinām, ka maija vidū Rīgā, Jūrmalā un Bauskā Valsts policijas darbinieki aizturēja sešu pedofilu grupu, kas nodarbojusies ar pornogrāfiska rakstura materiālu, kuros iesaistīta bērnu seksuāla izmantošana, ievešanu, izgatavošanu un izplatīšanu, kā arī izmantojot šādu materiālu izgatavošanai mazgadīgus zēnus. Policija arī šajā lietā turpina izmeklēšanu un katras apcietinātās personas lomas noskaidrošanu pastrādātajos dzimumnoziegumos.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Vispareizākais būtu viņus visus ievietot kopējā kamerā pie zekiem (20–30 cilvēki ) Tas būtu tiešām audzinoši un taisnīgi . Un interesanti ,vai ne ?

  2. cik ļoti gan puika ir bijis iebaidits,ka divus gadus klusejis un cietis.nabaga bērns.

  3. Cik pastāsta statistika,tad vairums pedofīlu paši bērnībā tikuši seksuāli izmantoti.Lai šim pusaudzim stāv visi labie gariņi klāt un nodzīvo normālu dzīvi.

  4. kur skatās bariņtiesa??

  5. Visus izkastrēt un pakaļā Colas pudeli iebāzt

    • Viņiem kolas pudeles “tur” būtu tikai prieks un laime. Drīzāk piesiet pie koka tīruma vidū un atstāt suņiem nokost. Labi, tas nav reāli, bet tomēr.

    • Cilpa ap kaklu un viss, problēma atrisināta , vai arī aizlienēt viņus kādām akmeņogļu raktuvēm, galvenais ir tas, ka viņi cieš un pēc tam nevienam nevar kaitēt. 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+