Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
6. jūnijs, 2016
Drukāt

Aizturēti divi bruņoti “zaķi” alkohola reibumā (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Likumsargi aizturējuši divus bruņotus bezbiļetniekus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Piektdien, 3.jūnijā, RPP darbinieki reida laikā ar SIA “Rīgas satiksme” kontroles dienesta darbiniekiem no sabiedriskā transporta izsēdināja divus bezbiļetniekus.

Kontroles dienesta darbiniece, kura veica pārrunas ar abiem vīriešiem, pamanīja, ka pie vienas no personām atrodas šaujamierocim līdzīgs priekšmets un vērsās pie policijas.

Pārbaudot vienu no personām, aiz jostas pamanīts šaujamierocim līdzīgs priekšmets šaušanas gatavībā.

Ņemot vērā abu personu uzvedību, radās aizdomas, ka abi vīrieši ir arī alkohola reibumā. Abas personas sāka uzvesties agresīvi un draudēja ar fizisku izrēķināšanos, pēc kā viņi tika aizturēti. Pie personām atrasti divi naži un 12 nezināmas izcelsmes tabletes.

Aizturētie nogādāti Valsts policijā (VP) tālāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tātad ,bruņoti sabiedriskā transportā ! Vai personas tiks apcietinātas ?

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+