×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
21. aprīlis, 2016
Drukāt

Aizturēti kārtējie robežpārkāpēji – deviņi Vjetnamas pilsoņi (3)

Foto no Robežsardzes arhīvaFoto no Robežsardzes arhīva

Ilustratīvs foto

Robežsargi par nelikumīgu Latvijas valsts robežas šķērsošanu 20. aprīlī aizturēja kārtējo robežpārkāpēju grupu – deviņus Vjetnamas pilsoņus, informē Robežsardzē.

Šīs operācijas laikā Latvijas-Krievijas pierobežā tika aizturēti arī divi Latvijas pilsoņi – nelikumīgo robežšķērsotāju pārvadātāji.

Paralēli šim notikumam saņemta informācija, ka arī Polijā aizturēta astoņu vjetnamiešu grupa un viens pārvadātājs – Igaunijas pilsonis.

Kā jau iepriekš ziņots, iepriekšējās nedēļas laikā Latvijas robežsargi uz Latvijas ārējās robežas ar Krieviju un Baltkrieviju par nelikumīgu “zaļās” robežas šķērsošanu kopā aizturēja 32 ārzemniekus. Starp aizturētajiem bija 16 Afganistānas, 14 Vjetnamas un divi Krievijas pilsoņi.

Kopš 2016.gada sākuma par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu jau aizturēti 93 trešo valstu piederīgie.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vjetnamieši dodas uz Poliju! Bet Galvenais ko gribu teikt par šķībacainiem! Protams ķīnieši! Ja viņi ierastos Latvijā, kautkāds bariņš 200-300 cilvēku, tas ir Pilnīgi savādāk, nekā musulmaņi! Viņi ir pilnīgi savādāki nekā musulmaņi! Iejūtīgi, pedanti, laipni! Viņiem nevajadzēs Lūgšanas Mošejas! Tikai viens otrs veikals, kur nopirkt sausās zupiņas, saldētus dārzeņus, izkaltētus augļus, dārzeņus, kautkādas zivis, kalmārus. Viņi ēstu Mūsu maizi. Dzertu pienu. Un Galvenais! Viņi nav tik slinki, kā nēģeri, vai musulmaņi!!!! Jo tuvāk Japānai, jo kārtīgāki, ar Milzīgu atbildības un pienākumu sajūtu! Bet Galvenais, ka tie nav Musulmaņi un nebūs tik Milzīgas atšķirības visā! Un Latviešiem nebūs jāstrādā viņu vietā!!! Ar musulmaņiem ir tā, ka šie itkā ir laipni, tēlo naivos, bet baltais strādā viņa vietā! Viņiem tas ir asinīs! Super profesionāli! Protams nēģeri ir Excelent slinki! Un gaida, kad baltais pieķersies un pats to darbu izdarīs! Musulmaņus un nēģerus vajag iegrūzt spec nometnē aiz dzeloņdrātīm un ar nikniem vilkas sugas suņiem un stekiem, dzenāt, lai ātrāk strādā! Tā un tikai tā! nekā savādāk! Savādāk Jūs strādāsiet viņu vietā! Bet Ķīnieši un Vjetnamieši nav tas sliktākais variants! Visus tagad saņemtos musulmaņus, arābus, tur tajā bēgļu nometnē, Visus viņus vajag iejūgt tikai un vienīgi Atkritumu šķirošanas angārā, atkritumu bedrē! Un ne gramu vairāk! Nekādi menedžeri, nekādi frizieri un viesnīcu menedžeri!

  2. Iespējams, ka tie tīšām ielien mūsu zemē, lai mūsu naivie bāleliņi apmaksa biļeti uz mājām?

    • Man pazīstams polis teica, ka viņu polijā ir daudz un viņi dodas uz poliju, jo tur viņiem ir normāli, salīdzinoši dzīves apstākļi un viņiem dod darbu! Viņi dodas uz darbu! Un uz poliju!

Draugiem Facebook Twitter Google+