×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
10. augusts, 2015
Drukāt

Aizturēts vairāk nekā gadu meklētais Imantas pedofils (8)

Fotorobots - Valsts policijaFotorobots - Valsts policija

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicija ir aizturējusi personu, kura 2014. gada februārī, martā un oktobrī Imantā un Zasulaukā veica seksuāla rakstura uzbrukumus četrām mazgadīgām meitenēm, informē VP preses pārstāvis Dairis Anučins.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis pirmdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja, ka šoreiz iekšlietu struktūrām ir pārliecība, ka aizturēts tiešām ir Imantas pedofils, nevis kāda cita persona.

Kozlovskis arī uzsvēra, ka par Imantas pedofilu dēvētā persona ir izskaitļota, un viņa aizturēšana nav saistīta ar kāda jauna nozieguma pastrādāšanu.

Pirmdien Valsts policija rīkos preses konferenci, lai detalizētāk informētu par tā dēvētā Imantas pedofila aizturēšanu.

Jau ziņots, ka policijas darbinieki ilgstoši meklēja noziedznieku, kurš Rīgā vairākkārt uzbrucis bērniem. Tiek uzskatīts, ka pērn Zasulauka rajonā šis cilvēks seksuāli izmantojis kādu 13 gadus vecu meiteni.

Meklējot Imantas pedofilu, policija pārbaudījusi vairākus simtus dažādu personu.

Uzzināt detalizētu informāciju par notikumu, kā arī uzdot interesējošos jautājumus par lietas izmeklēšanas gaitu un personas notveršanu mediju pārstāvjiem būs iespējams šodien preses konferencē pulksten 13:00 Rīgas reģiona pārvaldes ēkā, Gaujas ielā 15, 3. stāva konferenču zālē.

Preses konferencē runās Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs. Ņemot vērā lietas rezonansi, šoreiz īpaši aicinām TV, radio un citu mediju pārstāvjus pēc iespējas ierasties klātienē un uzdot interesējošos jautājumus.

Kā ziņots, jaunais vīrietis tika meklēts par vismaz trīs smagiem dzimumnoziegumiem pret mazgadīgām meitenēm Imantas mikrorajonā, un kopumā uz viņa sirdsapziņas ir četri upuri.

Visus noziegumus vieno tas, ka tie pastrādāti dzīvojamajās mājās, kurās ir lifts. Tieši liftos vīrietis izdarījis savus noziegumus. Policija uzskata, ka vīrietis savus upurus izsekojis, pirms tam tos novērojot bērnu laukumos. Sākotnēji uzbrukumi veikti vakaros, bet pēdējais noziegums noticis jau dienas laikā, kad uz ielām ir daudz cilvēku.

Visi upuri ir astoņus līdz desmit gadus vecas meitenes, un policija domā, ka tik mazas meitenes izvēlētas, lai izvairītos no pretdarbības. Vīrietis runā krievu valodā, bet, kā liecina policijas prakse, nevar izslēgt, ka viņa dzimtā valoda ir cita. Policija neizslēdz iespēju, ka vīrietis pats savulaik bijis dzimumnoziedznieku upuris, jo nereti par šādiem noziedzniekiem kļūst seksuāli izmantotie.

Visi noziegumi pastrādāti Imantā, tostarp Zentenes un Dammes ielās.

Policija iepriekš neizslēdza, ka noziedznieks mēģinājis mainīt izskatu vai pametis Rīgu.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Vai tad sabiedrībai nav tiesības redzēt Imantas pedofīla foto vai videoportetus? Šādi portreti tiek publicēti pat safabricētās lietās. Vai šis jautājums nav sabiedriski jūtīgs saistībā ar kādu amatpersonu vai policijas darbinieku? Policijai trūkst konsekventas attieksmes pret noziedzību.
    Zādzība veikalā taču varēja arī nenotikt. Kā tādā gadījumā būtu atrasts Imantas pedofīls? Bet tieši vārda, uzvārda un fotoinformācijas nepublicēšana liek šaubīties, vai netiek slēpti kādi svarīgi lietas apstākļi saistībā ar kādu citu noziegumu.

  2. Nu jau vairs nav jāslēpj īstais izskats no iedomātā,jo demokrātija nepieļauj linčošanu.

  3. Apbrīnoju šī puiša radiniekus ,vai paziņas ,kas cerēja ,ka nekad nekas netiks atklāts .Iespējams,viņš ir nepieskaitāms ,tad nonāks psihiatriskā slimnīcā.Nejūtu žēlastību pret šādu tautu ,tikai, varu iedomāties ,kas varētu notikt ar satrakotu pūli ,līdz linču tiesai nebūtu tālu .

  4. Tracis liels,bet rezultātā-piespiedu darbs sabiedrības labā un varbūt vēl naudas sods.Vai mēs ticam taisnīgai tiesai????

  5. Kur tā sūda gabala bilde?

  6. pilsoni, homoseksualitātei nav nekāda sakara ar pedofīliju!

Draugiem Facebook Twitter Google+