Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
11. februāris, 2014
Drukāt

Aizturēts kārtējais Vanšu tilta iekarotājs

vansu_tilts1

Otrdien policijas darbinieki aizturējuši un mediķu aprūpē nodevuši kādu vīrieti, kurš mēģinājis uzrāpties Vanšu tilta vantīs, liecina Valsts policijas (VP) informācija.

Policija pusdienas laikā saņēmusi informāciju par kādu aizdomīgu vīrieti uz Vanšu tilta, kurš šķērsojis brauktuves daļu un devies tilta vidusdaļas virzienā. Pēc brīža vīrietis jau sācis rāpties augšā pa vienu no tilta vantīm.

Lai novērstu iespējamo apdraudējumu gan pašam kāpējam, gan apkārtējiem,  VP Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki sazinājušies ar Rīgas Pašvaldības policijas darbiniekiem, kuri nosūtīja uz tiltu savu tuvāko ekipāžu.

Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka vīrieša rāpšanās mēģinājums par laimi nav bijis veiksmīgs un viņš spējis uzrāpties tikai viena-divu metru augstumā, pēc kā nokritis zemē.

Tā kā vīrietim, iespējams, ir psihiska rakstura traucējumi, izsaukta neatliekamās medicīniskās palīdzības ekipāža un vīrietis nodots mediķu aprūpē. Noskaidrots, ka vīrietis dzimis 1989.gadā.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+