Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
11. februāris, 2014
Drukāt

Aizturēts kārtējais Vanšu tilta iekarotājs

vansu_tilts1

Otrdien policijas darbinieki aizturējuši un mediķu aprūpē nodevuši kādu vīrieti, kurš mēģinājis uzrāpties Vanšu tilta vantīs, liecina Valsts policijas (VP) informācija.

Policija pusdienas laikā saņēmusi informāciju par kādu aizdomīgu vīrieti uz Vanšu tilta, kurš šķērsojis brauktuves daļu un devies tilta vidusdaļas virzienā. Pēc brīža vīrietis jau sācis rāpties augšā pa vienu no tilta vantīm.

Lai novērstu iespējamo apdraudējumu gan pašam kāpējam, gan apkārtējiem,  VP Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki sazinājušies ar Rīgas Pašvaldības policijas darbiniekiem, kuri nosūtīja uz tiltu savu tuvāko ekipāžu.

Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka vīrieša rāpšanās mēģinājums par laimi nav bijis veiksmīgs un viņš spējis uzrāpties tikai viena-divu metru augstumā, pēc kā nokritis zemē.

Tā kā vīrietim, iespējams, ir psihiska rakstura traucējumi, izsaukta neatliekamās medicīniskās palīdzības ekipāža un vīrietis nodots mediķu aprūpē. Noskaidrots, ka vīrietis dzimis 1989.gadā.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+