Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
11. februāris, 2014
Drukāt

Aizturēts kārtējais Vanšu tilta iekarotājs

vansu_tilts1

Otrdien policijas darbinieki aizturējuši un mediķu aprūpē nodevuši kādu vīrieti, kurš mēģinājis uzrāpties Vanšu tilta vantīs, liecina Valsts policijas (VP) informācija.

Policija pusdienas laikā saņēmusi informāciju par kādu aizdomīgu vīrieti uz Vanšu tilta, kurš šķērsojis brauktuves daļu un devies tilta vidusdaļas virzienā. Pēc brīža vīrietis jau sācis rāpties augšā pa vienu no tilta vantīm.

Lai novērstu iespējamo apdraudējumu gan pašam kāpējam, gan apkārtējiem,  VP Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki sazinājušies ar Rīgas Pašvaldības policijas darbiniekiem, kuri nosūtīja uz tiltu savu tuvāko ekipāžu.

Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka vīrieša rāpšanās mēģinājums par laimi nav bijis veiksmīgs un viņš spējis uzrāpties tikai viena-divu metru augstumā, pēc kā nokritis zemē.

Tā kā vīrietim, iespējams, ir psihiska rakstura traucējumi, izsaukta neatliekamās medicīniskās palīdzības ekipāža un vīrietis nodots mediķu aprūpē. Noskaidrots, ka vīrietis dzimis 1989.gadā.

Pievienot komentāru

Vējonis ar Lavrovu tikai sasveicināsLatvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis nupat notikušajā Minhenes drošības konferencē sēdējis plecu pie pleca ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Vai tā ir tikai nejaušība, un ko abas amatpersonas runājušas?
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+