×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
6. aprīlis, 2012
Drukāt

Aizturēts no Jelgavas psihiatriskās klīnikas izmukušais vīrietis

restes

Policija aizturējusi 5.aprīlī no Jelgavas psihoneiroloģiskās klīnikas izbēgušo vīrieti, kas bija notiesāts par nežēlīgu slepkavību, aģentūrai BNS pavēstīja Valsts policijas pārstāve Sintija Virse.

No klīnikas “Ģintermuiža” izmukušais Artūrs Millers atrasts ceturtdien, 5.aprīlī, ap plkst.23 kādā dzīvoklī Rīgā, Maskavas ielā. Valsts policijas darbiniekiem izbēgušo izdevās atrast, kad pēc virknes operatīvās meklēšanas pasākumu īstenošanas tika noskaidrots, ka Millers ir Rīgā. Viņš pēc aizturēšanas nogādāts atpakaļ psihiatriskajā klīnikā.

Aizturēšanas brīdī policijas darbinieki konstatēja, ka dzīvoklī ir vēl kāda persona, kas izrādījās jau iepriekš sodīts vīrietis, turklāt atradās policijas meklēšanā. Arī šis vīrietis tika aizturēts un nogādāts policijā.

Ceturtdien pēcpusdienā no Jelgavas psihiatriskās klīnikas “Ģintermuiža” izbēga par nežēlīgu slepkavību notiesāts vīrietis – 1987.gadā dzimušais Artūrs Millers. Viņam bija noteikts medicīnisks piespiedu līdzeklis – ārstēšanās vispārēja tipa psihiatriskajā slimnīcā.

Aģentūras BNS arhīvs liecina, ka pirms četriem gadiem Rīgā par nežēlīgu slepkavību Dārziņos tika aizturēts kāds 1987.gadā dzimušais Artūrs Millers, kas iepriekš divreiz jau tiesāts par narkotiku lietošanu un uzglabāšanu.

Rīgā, Dārziņu rajonā, iepriekš tika atrasts vīrieša līķis, kuram bijusi nogriezta galva. Izmeklēšanā noskaidrots, ka nežēlīgi noslepkavotais bijis kāds iepriekš tiesāts 51 gadu vecs vīrietis, kurš iepriekš atradies apcietinājumā. Vīrieša galva atrasta netālu no līķa, kas bija apgānīts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+