×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
16. decembris, 2015
Drukāt

Aizturot piedzērušos sievieti, tiek nolemts izraidīt viņu no valsts (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas (JPPP) darbinieki otrdien aizturējuši stipri iereibušu sievieti, bet pēc dokumentu pārbaudes nolemts viņu izraidīt no valsts, aģentūru BNS informēja JPPP pārstāve Sandra Reksce.

Pēc tam, kad JPPP darbinieki uz ielas konstatējuši iereibušo 41 gadu veco sievieti, viņai veikta alkohola koncentrācijas izelpotajā gaisā pārbaude un secināts, ka viņa ir 2,26 promiļu reibumā.

Savukārt pēc personas datu pārbaudes noskaidrots, ka viņa kopš 2011. gada septembra nav deklarējusi savu dzīvesvietu, ka arī viņai ir bezvalstnieka statuss. Sieviete uzrādījusi Latvijas Republikas ceļošanas dokumentu, kura derīguma termiņš beidzies 2014.gada jūlijā.

Telefoniski sazinoties ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Jelgavas nodaļas vadītāju, noskaidrots, ka sieviete ilgstoši uzturās Latvijas teritorijā bez uzturēšanās atļaujas, bez derīga personu apliecinoša dokumenta, kā arī deklarētas dzīvesvietas. Pēc tam pieņemts rīkojums par sievietes izraidīšanu no valsts.

Pēc PMLP Jelgavas nodaļas vadītājas lūguma sieviete nogādāta PMLP tālāki lietas apstākļu noskaidrošani.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kā izpaužas “izraidīšana no valsts”?
    Kau kā nav nācies redzēt redzēt, ka kāds bezvastnieks tiktu iesēdināts lidmašīnā, lai dodas atpakaļ uz savu dzimteni… Nu kā tas notiek civilizētās valstīs.
    Bet kā redzam LV klerku šļupstus tādi nedzird. Ja jau viņa klīst pa Jelgavu ar Latvijas Republikas ceļošanas dokumentu, kura derīguma termiņš beidzies jau 2014.gada jūlijā… Idioti no visaugstākiem plauktiem vēl apgalvo, ka tiks galā ar bēģļiem!

  2. Cik tādu šeit ir!?

Draugiem Facebook Twitter Google+