Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Aizvadītā diennakts traģiska uz ūdeņiem – noslīkuši divi cilvēki

Foto-LETAFoto-LETA

Daugava.

Aizvadītās diennakts laikā Latvijā atrasti divi noslīkuši cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Nīcas pagastā ceturtdien VUGD glābēji saņēmuši informāciju, ka Bārtas upē pie tilta pazudis cilvēks. Veicot meklēšanas darbus, atrasts 55 gadus veca vīrieša līķis.

Savukārt Rīgā Daugavā atrasts aptuveni 60 gadus vecs noslīcis vīrietis. VUGD darbinieku ierašanās brīdī viņš jau bijis izcelts no ūdens, un mediķi konstatējuši viņa nāvi.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 40 izsaukumiem, no kuriem 15 saistīti ar glābšanas darbiem.

Latvijā šogad kopumā noslīkuši jau 70 cilvēki, piektdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Pārsvarā gadījumu nelaimes iemesls ir došanās peldēties alkohola reibumā, apziņa, ka nelaimes ūdenī notiek tikai ar citiem cilvēkiem, kā arī faktu, ka daudzās ūdenstilpēs Latvijā sasilusi ir tikai ūdens virskārta, bet dziļumā tas joprojām ir auksts.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+