Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
8. jūlijs, 2016
Drukāt

Aizvadīta traģiska diennakts: ugunsgrēkā dārza mājā Kurzemes pusē sadeg trīs vīrieši

Foto-LETAFoto-LETA

(papildināta ar informāciju no Kurzemes reģiona policijas pārvaldes)

Aizvadītajā diennaktī Latvijā uguns atņēmusi dzīvību trim cilvēkiem, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā operatīvā informācija.

Tik liels bojāgājušo skaits vienā diennaktī šovasar vēl nebija reģistrēts.

Dienestā portālu “la.lv” informēja, ka plkst. 1.49 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Ventspils novada Tārgales pagastu, kur dega dārza māja. Ierodoties notikuma vietā, glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu dārza māja 50 kvadrātmetru platībā un tai jau ir iebrukušas jumta konstrukcijas.

Ugunsgrēkā gāja bojā trīs vīrieši, kuru vecumu un personību noskaidro Valsts policija. Plkst. 4.37 ugunsgrēks tika likvidēts un tā apstākļus noskaidros Valsts policija.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Daiga Valdmane portālam “la.lv” pastāstīja, ka bojāgājušajiem bijis par grūti noteikt dzimumu un vecumu, un pagaidām joprojām viņi nav identificēti. Policijā līdz šim neviens nav ziņojis par pazudušajiem. Viņa minēja, ka, iespējams, bojāgājušie ir bezpajumtnieki. “Šobrīd vairāk sliecamie uz to, ka tie bijuši bezpajutnieki,” viņa izteicās.

Notikuma vietā strādā eksperti, cenšoties noteikt ugunsgrēka izcelšanās vietu un cēloni. Iespējams bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni, nomests kāds izsmēķis vai dedzinātas sveces.

Ikdienā dārza mājā neviens neesot dzīvojis.

Kopumā 24 stundu laikā VUGD reaģējis uz 48 izsaukumiem – dzēsti 19 ugunsgrēki, veikti 27 glābšanas darbi, bet divi izsaukumi izrādījušies maldinoši.

Šogad līdz 8.jūlija plkst.6.30 valstī reģistrēti 6514 ugunsgrēki, tajos cietuši 172, bet gājuši bojā 50 cilvēki.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+