Latvijā
Novados

Aizvadīta traģiska diennakts: Ugunsgrēkā Ventspilī bojā gājuši divi cilvēki 16

Foto no pixabay.com

Vakar ugunsgrēkā Ventspilī bojā gājuši divi cilvēki, portāls LA.lv uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukumu uz Kurzemes ielu Ventspilī, kur ugunsgrēks bija izcēlies celtniecības vagonā, glābēji saņēma plkst.16.11. Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka vienstāvu celtniecības vagons deg ar atklātu liesmu 15m2 platībā. Ugunsgrēka dzēšanas darbu laikā vagonā tika atrasti divi bojāgājuši cilvēki.

Ugunsgrēks likvidēts plkst. 17.51.

Plkst. 21.12 VUGD saņēma izsaukumu uz Matīsa Gūtmaņa ielu Liepājā, kur divstāvu dzīvojamā mājā bija izveidojies piedūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēkas pirmā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 2m2 platībā. No piedūmotā dzīvokļa ugunsdzēsēji glābēji izglāba vienu sievieti, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem.

Ugunsgrēks likvidēts plkst. 21.47.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sodrēji dūmvadā, malkas kaudze, koks, vieglā automašīna, dārza māja, šķūnis. Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Slimnīcas ielā Baltinavā, kur dega vienstāvu neapdzīvota māja 120m2 platībā. Izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts plkst.20.23, un ugunsgrēks tika likvidēts īsi pēc pusnakts, plkst. 00.06.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUG saņēma 41 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.lv