Horoskopi un mistika
Horoskopi

Aizvien jābūt ļoti uzmanīgiem! Horoskopi 25.aprīlim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Diena var provocēt pesimismu un situācijas iedomās padarīt daudz dramatiskākas, nekā tās ir patiesībā – daži var izjust bailes, riskus un tādējādi pieļaut dažādas kļūdas. Vajadzētu atcerēties, ka šādās situācijās vispareizākā rīcība ir ievērot mieru un rīkoties pārdomāti, nevis krist histērijā! Dažām zodiaka zīmēm jābūt ļoti uzmanīgām, brauciet pie stūres – aizvien iespējamas avārijas un negadījumi.

Auns

Zvaigznes tevi šodien atalgos par taviem labajiem darbiem un domām. Šajā dienā gan esi ļoti uzmanīgs pret visu, ko dari – kļūdas un negadījumi birs kā no pārpilnības raga, un pārbaudīs tavu pacietību. Taču nepamet iesākto – pabeidz visu līdz galam!

Vērsis

Šodien tu būsi ļoti noslogots darbā. Taču tev gribēsies būt līderim un tavs temperaments neļaus tev apstāties pie šķēršļiem, kas tevi šodien arī sagaida. Pacenties pieņemt diplomātisku risinājumu dažādās situācijās, lai nekaitētu ne sev, ne apkārtējiem.

Dvīņi

Šī diena pavērs tev jaunas iespējas un sola veiksmi. Iespējams, tev izdosies viss, ko tu esi iecerējis. Notici sev!

Vēzis

Tava autoritāte pieaugs un rezultāti, ko tu šodien sasniegsi, tiešām būs iespaidīgi. Iespējams, tu tagad jūties daudz pārliecinātāks un laimīgāks, un spēj saskatīt sevi jaunā gaismā. Tāpēc arī turpmāk skaties tikai uz priekšu!

Lauva

Šī diena simbolizē uzvaru pašam pār sevi. Samierināšanās – nē, tas nav par tevi. Iespējams, tu gribēsi sasniegt vairāk kā spēj. Vai tas tevi apstādinās? Protams, ka ne.

Jaunava

Šodien palielinās tavs valdzinājums un tava popularitāte citu cilvēku acīs. Tādējādi, iespējams, tu iegūsi arī jaunus draugus. Iespējams, tevi gaida finansiāla veiksme. Tavā dzīvē iestāsies kāds jauns periods, kas liks mainīties līdzi tev pašam.

Svari

Profesionālajā sfērā tu šodien saņemsi atbildi, ko ilgi gaidīji. Iespējams, tavā dzīvē pavērsies jauni apvāršņi. Un arī tev ir jārīkojas šodien uzmanīgi ar naudu – plāno, kur to tērēt.

Skorpions

Zvaigžņu stāvoklis sola iedvesmu, kas ļaus tev novērtēt un saprast to, kas ir patiesība. Kāds brauciens, kas plānots, visticamāk kļūs ļoti neparasts, taču esi uzmanīgs, ja brauc pie stūres – iespējami negadījumi! Ja iekšēji tu jūties saspringts, centies izturēties diplomātiski un taktiski, tas tev palīdzēs neiekļūt domstarpībās.

Strēlnieks

Šī diena simbolizē dāsnumu, līdzjūtību, pateicību un palīdzību. Šodien tu gribēsi tērēt naudu, taču padomā, vai viss, ko tev gribēsies nopirkt, tev patiešām ir nepieciešams.

Mežāzis

Pateicīga diena plānošanas darbiem. Labvēlīga diena arī darba sfērā. Tev būs daudz ideju un kolēģi tās novērtēs.

Ūdensvīrs

Šodien pastāv risks, ka tu vari zaudēt naudu vai ieguldījumus, tāpēc esi ļoti uzmanīgs ar finansēm. Atceries, ka nauda, kas nāk viegli, viegli arī tērējas. Uzmanīgāk izturies pret to, kā tu tērē savas finanses.

Zivis

Enerģētiski tu jutīsies izsmelts un noguris. Uzmanies no saaukstēšanās. Otrajā dienas pusē izvairies no cilvēkiem, kas tev varētu kaitēt, kā arī neapmeklē apšaubāmus pasākumus.

LA.lv