×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
23. septembris, 2014
Drukāt

“Ak, kādēļ vēlu nāci tu…” (7)

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Galvā ieskanas skumjā melodija, kad pirmsvēlēšanu karnevālā Inguna Sudraba, kuras sirdi it kā esot caururbusi Latvijas mīlestības amorbulta, lūdz mani, vēlētāju, uz dāmu deju, lai es aizdancinātu viņu līdz Saeimas deputātes krēslam.

Ja uzaicinājums būtu izteikts pirms padsmit gadiem, kad politikas parketu vēl biezā kārtā neklāja (protams, visu konkurējošo partiju) dejotāju sanestie dubļi, es, iespējams, to pieņemtu, bet šodien nevaru atbrīvoties no sajūtas, ka Sudrabas kundzes sacītie vārdi nenāk no sirds, bet acis, sēžot deputātes krēslā, viltīgi mirdzēs tanī virzienā, kur apmetušies jaunizceptie “sociāldemokrāti”.

Un tādēļ, atbildējis: atvainojiet, es nedejoju, – gaidīšu tās “dzimtenes meitenes” uzlūgumu, ar kuru mani saista savstarpējas simpātijas jau vairāku pirmsvēlēšanu karnevālu garumā.

Gunārs Ziemelis Rīgā

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Ja jau tā reklamē, tad Sudraba ir nopietns konkurents. Sāku apsvērt domu, ka jābalso būs tieši par Sudrabas partiju.

 2. Arī es kādreiz noticēju Sudrabai, bet iepazīstoties ar viņas darbošanos tuvāk, un to ko viņa domā par tautu, sapratu, ka labi gan , ka nesaistījos ar šo “politisko vēzi” latvija ķermenī. Žēl, ka uz politiskajiem krēsliem tēmējošajam nav jāatnes ārta zīme, mēs sevi pasargātru no dstulbas vilšanās.

 3. Tās acis, tās acis, es aizmirst nespēju.Tās vājprātīgas acis par tevi mūžam domās man:)).
  Veltījums himna.
  Balsojiet tauta:)))

 4. Par Sudrabu balsosim! Atbildēt

  Neatkarīgi no tā, ko gunāriņi vai egīliņi, vai vēl kadi citi mēģina ieborēt, mūsu ģimene balsos par Sudrabas partiju, jo ticam un uzticamies viņai. Lai spēks un veiksme Sudrabas kundzei!

  • Tikai letticigie serialu skatitaji Atbildēt

   Kuri televizoru ziepju burbulos saredz savu dzives istenibu notices sai sudrabai… Dzils cinicisms un niciba slepjas zem skaisti izgrimetiem no sirds sirdspukstiem.

 5. Un?? Ko ar savu vēstījumu gribēji pateikt plašajam lasītāju lokam? Ko darīsi vai nedarīsi – kāda kuram daļa. Ja no rīta dzersi tēju, nevis kafiju, arī tūlīt informēsi lasītajus? Cik gan zemu dažs var nolaisties pirmsvēlēšanu apstulbumā (domāts raksta autors).

 6. Labi teikts!

Draugiem Facebook Twitter Google+