Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ak, laimes lutekļi! Pazīstama astroloģe nosauc četras 2018. gadā veiksmīgākās zodiaka zīmes 16

Foto – Fotolia

Pazīstamā astroloģe Vasilisa Volodina prognozē, kuras jaunajā, 2018. gadā būs visveiksmīgākās zodiaka zīmes – īsti laimes lutekļi!

Kopumā, pēc Volodinas ieskatiem, gads būs neparasti mierīgs, pozitīvs un iepriecinošs. Tomēr ir četras zodiaka zīmes, kurām tas būs īpaši veiksmīgs.

AUNS
Jebkuram tavam sapnim šogad ir lielas izredzes piepildīties. Protams, ar nosacījumu, ka tu spēsi iepatikties Dzeltenajam Zemes sunim. Bet tu noteikti varēsi atpūsties no mūžīgās cīņas un dzīvot mierīgi.

Priekšplānā izvirzīsies garīgums, tu to meklēsi… Un atradīsi, jo šis gads tev iemācīs gudrību. Bet viss pārējais nāks it kā pats no sevis.

Kaut kas patiesi svarīgs iedegs tev sirdī un acīs liesmiņu, kas mirdzēs spoži, sasildot un iedvesmojot visus apkārt. Tevi svētī pats Visums.

JAUNAVA
Viens no labvēlīgākajiem periodiem. Būs daudz spilgtu un priecīgu notikumu, varēsi noteikti arī prioritātes nākamajiem gadiem. Beidzot atslābināsies un ļausi Visumam dāvāt tev to, ko jau sen gaidi.

Tev pirmajā vietā būs iekšējā izaugsme un pārdzimšana. Ir kaut kas tās, ko tu iepriekšējos gados esi nedaudz atstājis novārtā, bet šogad tieši tas sola tev panākumus. Tuvinieki tevi atbalstīs itin visā!

Saistītie raksti

SKORPIONS
Skorpioni beidzot ieraudzīs savu apkārtni tādu, kāda tā ir, un spēs mainīt attieksmi. Tu esi pārāk ilgi sevi ierobežojis, bet šogad tas mainīsies. Ļoti pozitīvs gads, lai turpinātu virzīties pats pa savu ceļu – tad iegūsi to, par ko sapņo.

Svarīgākās būs attiecības pašam ar sevi. Gads tev dāvās dvēseles mieru un daudz laimīgu brīžu.

STRĒLNIEKS
Tu iekšēji jūti, ja priekšā paveras jauns ceļš un jaunas izredzes. Tās varētu dēvēt arī par durvīm uz jaunu dzīvi. Gatavojies grandiozām pārmaiņām, tās ved pie tava sapņa.

LA.lv