×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
8. septembris, 2015
Drukāt

Akas zīme – jauns sākums. Enerģētiku skaidro Brigita Ektermane (1)

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze
Ticējumi 

* Aku sargā Dieva eņģelis, lai velns nevarētu ūdeni sabojāt.

* Kur Jāņa dienā pie saules pusdienlaikā uz zāles rasa atrodama, tu ir laba akas vieta.

* Aka jārok tādā vietā, kur aug smilšu zāle, jo tad tur būs tīrs ūdens.

* Lai uzzinātu, kur rakt aku, tad vilna jāapgāž ar kubalu. Ja šī vilna, atgāžot kubalu, ir ar rasu, tad tur var rakt aku.

* Jaunu aku rokot, vajaga vispirms tanī vietā piesist ar kadiķa nūju, un ja tur dobji skanot, tad tanī akā būšot daudz ūdens.

* Ja uz aku iedams ēd, tad akā dzīvos vardes.

* Akā nedrīkst ūdeni liet atpakaļ, jo tad aka izžūst.

* Ja meita sēd uz akas, tad tā dabūn dzērāja vīru.

* Ja vasaru akā ūdens duļķojas, tad gaidāms slikts laiks.

* Akas ūdens izsīkst uz nelaikiem.

Akas zīme atspoguļo kosmisko kārtību, kosmiskās norises, saules ceļu gada garumā un mūsu senās kultūras bagātību. Tie ir četri zelta krusti, četri saulgriežu notikumi – ziemas, pavasara, vasaras un rudens. Četri gadalaiki, kas izpaužas arī kā attiecības starp tumsu un gaismu.

Četri cilvēka mūža posmi – bērnība, jaunība, briedums, vecums. Četras debess puses un zīmes galos parādās astoņi punkti, kas simbolizē astoņus notikumus, kurus izsauc pieaugošais vai dilstošais saules gaismas un siltuma daudzums. Tās ir astoņas gadskārtas, kur notikumi atkārtojas nemainīgi katru gadu – ziemas laiks, sērsnu laiks, pavasara laiks, sējas vai ziedu laiks, siena laiks, rudens laiks, veļu laiks, ledus laiks.

Akas zīme ir ūdens simbols. Bez ūdens cilvēks nespēj dzīvot, jo ķermeņa sastāvā tā ir apmēram 70 procenti.

Zīme runā par pasaules pamatu, kur centrā veidojas tukšuma telpa jeb jauns sākums. Viss ir ciklisks, pakļauts kustībai un mainībai. Kad iepriekšējais norišu cikls noslēdzies, sākas nākamais. Simboliski zīmē savienojas augša ar leju, debesis ar pazemi, tie ir kā vārti uz citu pasauli, uz pārpasaulīgo, smalko plānu, uz informatīvo lauku, kur katrs var izvēlēties turpmāko likteni. Aiz katra simbola stāv enerģija un informācija, kas darbojas zemapziņas līmenī. Ar to palīdzību mēs sakārtojam, līdzsvarojam savu gaismas ķermeni, balstoties uz mūsos pašos esošo informāciju, intuīciju, apziņu un zemapziņu.

Zīmei ir spēcīga aizsardzības enerģija, tā ir sakārtotības zīme, pavarda aizgādne, tās centrā varam ielikt savus mīļos, ņemot fotogrāfiju un uzliekot to virs zīmes. Var veidot rituāla ugunskuru Akas zīmes formā veiksmei un ieceru realizācijai. Vēlams zīmes centrā nolikt ziedojumu graudu, ziedu, medus vai avota ūdens veidā un izteikt nodomu. Piemēram: “Es vēršos pie tevis, Uguns Māte, un lūdzu palielināt iztikas līdzekļus manā ģimenē un dzimtā, vairot ieņēmumus biznesā, palīdzēt atrast ieņēmuma avotus. Lūdzu, mīļā uguns, attīri mūs, sadedzini visus sārņus, visu melno, kas traucē dzīvot, būt laimīgam! No visas sirds lūdzu! Paldies!”

Varam uzrakstīt plānus un ieceres jaunai nedēļai, mēnesim, gadam.

Ņem baltu papīra lapu, centrā uzvelk Akas zīmi un ieraksta galvenos darbus, uzdevumus, kā arī datumus, termiņus notikumu realizācijai, jo, ja noformē tīru nodomu, šis process darbosies. Mūsu dzīves apstākļi, mūsu trūkums, bagātība, daudzie draugi jeb tādu trūkums, tas viss ir mūsu domu produkts. Viss, ko mēs dzīvē sasniedzam, iet caur mūsu dvēseles vārtiem, un no tā, cik plaši tie ir bijuši atvērti, atkarīga sasniegto mērķu pilnība. Kad šis laiks pagājis, pārskata sarakstu, veido jaunu Akas zīmi un kā pirmo raksta ieceri, kura nav īstenojusies, tad pārējās. Veco zīmi var sadedzināt, pirms tam pasakot paldies. Kā pareizi strādāt ar zīmēm? Pirmkārt, jānomierinās, jāatlaiž no prāta visi aizvainojumi, kas iesprūduši dvēselē. Jātic no visas sirds, ka panāksi to, pēc kā ilgojies. Ne acu mirkli nepadodies šaubām! Kā var izskaidrot, ka zīmes strādā un rada ap sevi enerģētiku? Ap visām dzīvām būtnēm, arī priekšmetiem, zīmēm ir aura, enerģētiskais lauks, kurš tiek pastiprināts ar mūsu domu spēku, tādēļ zīmes lielos attālumos ietekmē apkārtējo vidi.

Lai Akas zīme palīdz saklausīt pareizās domas pareizai un labai dzīvei!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lūdzu,vai ir kāds gudrs cilvēks,kas mācētu atjaunot avotiņu un pie reizes ievilkt ūdeni mājā. Lieta tāda ,ka avotiņś atrodas lielā slīpumā uz Gaujas pusi. Vasarā vēl nekas,bet sākoties slidenam laikam un ziemai,tad ir traki. Paliekam arī vecāki. Arī drēbes grūti izmazgāt. Un kārtīga nomazgāšanās ir liela problēma. Ļoti gaidīšu kādu padomu.

Draugiem Facebook Twitter Google+