×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
27. augusts, 2015
Drukāt

Akcija: Baudot svētku pusdienas 1.septembrī ārpus mājas, atbalsti SOS bērnu ciematu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Ik gadu 1. septembrī daudzas ģimenes jaunā mācību gada sākumu atzīmē ar kopīgām pusdienām ārpus mājas – restorānā vai kafejnīcā. Šajā gadā aicinām ģimenisko pusdienošanu apvienot ar labu darbu veikšanu un iesaistīties akcijā „Ēd brašāk – palīdzi knašāk!”. Viss, kas ģimenei ir jādara – jāizvēlas svētku pusdienām kāds no restorāniem, kas iesaistījušies akcijā,” portālu “La.lv” informēja Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas pārstāve Dace Dzedone.

“Viss, kas jādara restorānam vai kafejnīcai – jālemj par piedalīšanos šajā akcijā, atvēlot 10% no dienas apgrozījuma SOS bērnu ciematu ģimenēs augošo bērnu atbalstam un sagatavošanai skolas gaitām. Piedaloties šajā akcijā restorāni, kā sociāli atbildīgi uzņēmumi demonstrēs, ka tiem ir svarīgs ģimeniskums un tie vēlas ieguldīt sabiedrības attīstībā,” ideju skaidro Dzedone.

Katrs akcijas dalībnieks saņems plakātu, ko izvietot savā restorānā vai kafejnīcā, kā arī materiālus, kas izmantojami komunikācijai sociālajos tīklos.

SOS bērnu ciemati ir labdarības organizācija, kura veido un atbalsta audžuģimenes bērniem un jauniešiem, kuri dažādu iemeslu dēļ zaudējuši savas bioloģiskās ģimenes. SOS ģimeņu bērni, līdzīgi kā vienaudži, apmeklē tuvējās apkārtnes skolas un bērnudārzus. 1. septembrī uz skolu dosies 94 skolas bērni un 8 no tiem ir pirmklasnieki. Katrā no ģimenēm aug 4 līdz 6 bērni, tādēļ ļoti nepieciešams atbalsts bērnu sagatavošanai skolas gaitām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+