×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
12. novembris, 2014
Drukāt

Akcijā Brāļu kapu ansambļa restaurācijai saziedoti 52 186 eiro

Publicitātes foto.Publicitātes foto.

Līdzekļus vāks Rīgas Brāļu kapu heraldisko tēlu Zemgale un Kurzeme, strēlnieku bareljefu un desmit apriņķu ģerboņu restaurācijai Noslēdzošajā sienā.

Iedzīvotāji vienam no Rīgas Brāļu kapu memoriāla restaurācijas posmiem otrdien, 11.novembrī, saziedojuši 52 185,75 eiro, informē Latvijas Televīzijas (LTV) komunikācijas speciāliste Agita Pudule.

Ziedojumu akciju Rīgas Brāļu kapu memoriāla restaurācijai ceturto gadu īstenoja LTV sadarbībā ar “Rīgas Brāļu kapu un Latvijas vēsturiskā mantojuma fondu” (RBK LVMF).

Otrdien LTV tiešraidē no Rīgas Brāļu kapiem līdzekļi vākti nākamajam restaurācijas posmam – Noslēdzošās sienas labās puses atjaunošanai ar Kurzemes un Zemgales heraldiskajiem tēliem.

Kopumā šī posma atjaunošanai bija nepieciešami 49 000 eiro. Tikmēr iedzīvotāji, zvanot uz ziedojumu tālruni, saziedojuši 50 500 eiro, pasākuma norises vietā saziedoti 1015,75 eiro, bet RBK LVMF kontā ieskaitīti 670 eiro.

Iepriekšējos ziedojumu akcijas norises gados par saziedotajiem līdzekļiem ir restaurēti Rīgas Brāļu kapu memoriāla Noslēdzošās sienas Latvijas pilsētu ģerboņi, Mātes Latvijas tēls un sānu bareljefi – strēlnieku figūras un Vidzemes, Latgales heraldiskie tēli.

LTV un RBK LVMF pateicas visiem ziedotājiem, kas atbalstījuši šo akciju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+