×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
11. novembris, 2013
Drukāt

Akcijā “Par īstu bērnību” savākti 13 400 latu bērnu dzirdes aparātu iegādei

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com
Zīmola “Selga” rīkotajā labdarības akcijā “Par īstu bērnību” šogad savākti 13 400 latu digitālo dzirdes aparātu iegādei deviņiem bērniem, aģentūru LETA informēja SIA “Platforma filma” pārstāve Diāna Stepāne.

Akcija tika rīkota, lai palīdzētu septiņiem bērniem atgūt dzirdi, bet, pateicoties cilvēku atsaucībai, daudzkanālu digitālo dzirdes aparātu komplektu saņēmuši vēl divi bērni.

Nolūkā palīdzēt bērniem ar dzirdes traucējumiem labdarības akciju “Par īstu bērnību” “Selga” rīkoja otro gadu pēc kārtas. Akcijas periodā no katras pārdotās cepumu paciņas viens santīms tika ziedots šim mērķim.

Kā stāsta Stepāne, šogad iedzīvotāju aktivitāte bija tik liela, ka cepumu pārdošanas apjomi akcijas laikā palielinājās 2,5 reizes. Tālab par saziedotajiem līdzekļiem jaunus digitālos dzirdes aparātus varēja saņemt pat astoņi bērniņi – visi septiņi akcijā iesaistītie un vēl viens papildus. Taču, tā kā pēc Latvijas bērnu dzirdes centra vadītājas Sandras Kušķes intervijas radio kāds cilvēks, kurš vēlējās palikt anonīms, nolēma kampaņai ziedot 1400 latu, pilnībā sedzot viena dzirdes aparāta izmaksas, šogad jaunus digitālos aparātus saņēma deviņi bērni.

“Katra šāda cilvēku iesaistīšanās ir vislielākā vērtība, jo, kopā darot, mēs noteikti paveiksim vairāk citu labā un mūs vienos šie labie darbi. Tā Latvijas sabiedrība veidojas par vienotu komūnu, lai visi kopā mēs kļūtu laimīgāki. Un ir ļoti daudz veidu, kā varam palīdzēt viens otram,” stāsta zīmola “Selga” vadītāja Aija Ūdre.

Pagājušā gada akcijas rezultātā dzirdes aparāti tika iegādāti astoņiem bērniem.

Kā stāsta Kušķe, tālāka dzirdes uzlabošana ar dzirdes tehniskajām palīgiekārtām katru gadu nepieciešama aptuveni 80 līdz 90 bērniem ar pirmreizēji diagnosticētiem paliekošiem dzirdes traucējumiem.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+