×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
9. maijs, 2017
Drukāt

Akcija pret 9. maiju: Iecirknī nogādā divus strīdniekus (1)

Biedrîba "Nacionâlo karavîru atbalstam" rîko sapulci. Strçlnieku laukumâ biedrîba "Nacionâlo karavîru atbalstam" rîko sapulci, lai atgâdinâtu par 2.Pasaules kara norisi, tâ sekâm un padomju okupâcijas nodarîto kaitçjumu. Strçlnieku laukums.  09/05/2017 foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas AvîzeBiedrîba "Nacionâlo karavîru atbalstam" rîko sapulci. Strçlnieku laukumâ biedrîba "Nacionâlo karavîru atbalstam" rîko sapulci, lai atgâdinâtu par 2.Pasaules kara norisi, tâ sekâm un padomju okupâcijas nodarîto kaitçjumu. Strçlnieku laukums. 09/05/2017 foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avîze

Policija šodien iecirknī nogādājusi divus vīriešus, kuri publiski konfliktēja akcijā pret 9.maija svinēšanu Rīgā, Latviešu strēlnieku laukumā.

Valsts policijas preses pārstāve Gita Gžibovska pastāstīja, ka Strēlnieku laukumā starp diviem vīriešiem bija izvērties konflikts, tāpēc policija abus nogādāja iecirknī, kur viņi snieguši paskaidrojumus.

Vīriešiem nekādi protokoli netiks noformēti. Nekādi citi starpgadījumi Strēlnieku laukumā un Uzvaras parkā līdz šim nav bijuši.

Šogad pirmo reizi sapulci 9.maijā bija pieteikusi biedrība “Nacionālo karavīru atbalstam”. Tā notika Latviešu strēlnieku laukumā, un tās mērķis ir “atgādināt par 2.Pasaules kara norisi, tā sekām un padomju okupācijas nodarīto kaitējumu”.

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) pārstāvis Toms Sadovskis pastāstīja, ka pašvaldības policija Uzvaras parkā pārbaudījusi ēdināšanas vietas un ziedu tirgotājus, taču pārkāpumi nav konstatēti. Četri ziedu tirgotāji gatavojušies uzstādīt savus stendus, taču policija operatīvi iejaukusies, norādījusi par šādas rīcības sekām un tirgotāji devušies prom.

Šodien Rīgā, Uzvaras parkā, tiek svinēta tā dēvētā Uzvaras diena, liecina pasākuma organizatoru – biedrības “9maijs.lv” – mājaslapā pieejamā informācija. Dienas noslēgumā paredzēts salūts.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Viss jau labi un smuki skan, bet praksē okupanti var brīvi uzvesties kā grib, var rupji un aizskaroši lamāties, var pat draudēt, bet pārlieku bailīgi un pārlieku korekti bija 9.maija ļembasta protestētāji no biedrības “Latvijas nacionālo karavīru atbalstam”, tā pazemīgi pieļaujot sevis apvainošanu paši savā Tēvzemē! Un “kārtības sargātāji” policisti stāvēja un tikai noskatījās, nevis atbilstoši aizturēja kaut likumīgi uz 3 stundām perosnības noskaidrošanai jebkuru iedzērušo krievu kolorado skandālistu! Ja vēlas kopanākt ar šiem agresīvajiem kremļa zombijiem,tad tikai visus dzērušos un skandālistus aizturot un sosot var panākt vismaz pieklājību no nekaunīgo uzbrucēju puses!

Draugiem Facebook Twitter Google+