×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
31. maijs, 2016
Drukāt

AKKA/LAA pārvēl padomi, sastāvs paliek iepriekšējais (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Par AKKA/LAA pdomes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts etnomuzikologs Valdis Muktupāvels.

30. maijā AKKA/LAA biedru kopsapulce pārvēlēja organizācijas galveno lēmējinstitūciju – autoru padomi – un biedrības prezidentu, kuru pilnvaru termiņš beidzies pēc triju gadu darba, pavēstīja AKKA/LAA pārstāve Ieva Kolmane.

Līdzšinējais prezidents Valdis Muktupāvels un padomes locekļi bija devuši piekrišanu darbu turpināt, ņemot vērā, ka vēl šogad, kad spēkā stāsies Autortiesību likuma grozījumi un jauns Autortiesību kolektīvā pārvaldījuma likums, būs sasaucama jauna pilnsapulce, kas lems par biedrības statūtu grozījumiem un atbilstīgi ievēlēs jaunu lēmējinstitūciju.

Pēc sapulces balsojuma AKKA/LAA padomes sastāvs nav mainījies, tajā ievēlēts Lauris Gundars, Jānis Holšteins-Upmanis, Kārlis Kazāks, Kārlis Lācis, Valdis Muktupāvels, Inese Paklone, Juris Petraškevičs, Valdis Rūmnieks un Ingus Ulmanis. Par biedrības prezidentu no jauna ievēlēts Valdis Muktupāvels.

Ingus Ulmanis pauda, ka pat pēc trim padomes locekļa ādā pavadītiem gadiem ir skaidrs – vēl daudz kas uzlabojams, īpaši jomā, kas saistās ar pašas padomes lēmumu skaidrošanu autoriem un sabiedrībai, piebilda Kolmane.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. No siles šamējos slaucējus tikai kaps aiznesīs

Draugiem Facebook Twitter Google+