Horoskopi un mistika
Ezoterika

Akmeņi – talismani, kas piesaista naudu un veiksmi1

Foto – Pixabay

Juvelierizstrādājumi ar dārgakmeņiem vai pusdārgakmeņiem piesaistīs labklājību ar dubultu spēku. Ezoteriķi izceļ piecus akmeņus, kas, viņuprāt, ir naudas enerģijas magnēts.

Karneols (serdoliks). Tam piemīt unikāla īpašība piesaistīt dzīvē tikai “noderīgus” cilvēkus, un tas ir spējīgs aktivizēt tavu enerģētisko lauku. Šīs akmens, kas ievietots gredzenā vai aprocē, palīdz ātri piesaistīt biznesa partnerus un noslēgt izdevīgus darījumus.

Akmens darbība nav pastāvīga. Šī akmens potenciāls labāk izpaužas siltos mēnešos – no aprīļa līdz septembrim. Šis akmens ir visaktīvākais ceturtdienās. Tāpēc tieši šajās dienās tu vari izmantot šīs rotas enerģiju, lai atrisinātu sarežģītas problēmas, veiktu lielākus pirkumus vai noslēgtu finanšu darījumus.

Tīģeracs. Šis akmens jānēsā uz krūtīm, tuvāk sirdij. Akmeni var izmantot piespraudēm, kā arī dažādiem kuloniem. Meitenes šo akmeni var izvēlēties matu sprādzēm. Akmens ir aktīvs aukstos periodos, tāpēc ziemā vai rudenī tas piesaistīs veiksmi nedaudz labāk.

Pateicoties šī rotājuma spējām, tu varēsi pamanīt nelielas detaļas, kuras apkārtējiem cilvēkiem nebūs pieejamas, un tas tev palīdzēs atteikties no neveiksmīgiem darījumiem. Darba laikā tīģeraci labāk vispār nenoņemt, lai izvairītos no neveiksmēm.

Īpaši noderīgas šī akmens spējas būs, parakstot līgumus, meklējot jaunu amatu vai pieņemot darbā jaunus darbiniekus. Akmens piesaista veiksmi, bet tas bieži vien ir jāatstāj ēnā. Ja tu nenēsā rotaslietu, kurā ir iestrādāts šis akmens, paslēp to tālāk no saules staru iedarbības.

Citrīns. Šis akmens, iestrādāts gredzenā vai citā rotaslietā, palīdzēs tev koncentrēties un nepalaist garām nevienu detaļu. Šis akmens īpaši piesaista veiksmi tā īpašniekiem, ja tas saskaras ar ķermeni. Akmeni var nēsāt arī kabatā, bet tad tā funkcijas būs nedaudz vājākas. Citrīns spēj palielināt enerģiju un aktivizēt biolauka aizsardzību, īpaši tajos brīžos, kad nepieciešams atbalsts.

Saistītie raksti

Topāzs. Šis akmens ir vispiemērotākais mērķtiecīgiem cilvēkiem. Topāzs palīdz veidot draudzīgas attiecības ar cilvēkiem, jo īpaši ar biznesa partneriem, neļauj sasteigt lietas un dod drosmi pieņemt nopietnus lēmumus. Topāzu var nēsāt tie, kuri par sevi nav pārāk pārliecināti. Šī akmens enerģija ļaus paaugstināt pašnovērtējumu un piesaistīs dzīvei veiksmi.

Selenīts. Šis ir neatņemams rotājums radošo profesiju pārstāvjiem. Tas ļauj radīt darbus, pat brīžos, kad cilvēks jūtas iztukšots un nevar saņemt sevi rokās. Rotājumu ar šo akmeni var izmantot tādos gadījumos, kad ir nepieciešams mazliet veiksmes. Akmens spēj pasargāt no nepareiziem lēmumiem un lieliem izdevumiem.

Avots: Esotericblog

LA.lv