×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
21. janvāris, 2016
Drukāt

Akmens plāksnes pie Mākslas muzeja pārvērtušās bīstamā slidotavā, soctīklos brīdina Vija Kilbloka (5)

Foto - Vija Kilbloka, FacebookFoto - Vija Kilbloka, Facebook

Akmens plāksnes pie Nacionālā Mākslas muzeja tā apledojušas, ka pārvērtušās pat dzīvībai bīstamā slidotavā, ko neiespējami šķērsot ar parastiem ielas apaviem un kur nu vēl sieviešu augstpapēžu zābaciņos, “uz savas ādas” pārbaudījusi apgāda “Zvaigzne ABC” vadītāja Vija Kilbloka, kas par to brīdinājusi sociālā tīkla “Facebook” lietotājus.

“Paldies “Feisbukam” un Rīgas Pašvaldības policijai! Divarpus stundu laikā pēc manas krišanas un vēstules, Mākslas muzeja teritoriju policija ir apsekojusi, ierosinājusi administratīvo lietu un novilkusi brīdinošās un norobežojošās lentas. Tomēr jebkuri drošības pasākumi neatrisina pamatproblēmu! AKMENS PLĀKŠŅU SEGUMS AP MĀKSLAS MUZEJU NAV DROŠI EKSPLUATĒJAMS! Vai ir kādi tehnoloģiski risinājumi, kā šīs plāksnes padarīt neslidenas?” savā profilā raksta grāmatizdevēja.

Kilbloka, paklupusi pie Mākslas muzeja, aicināja citus sociālā tīkla lietotājus: “Mīļie draugi, lūdzu, padalieties ar šo ziņu! Akmens plāksnes ap Mākslas muzeju ir vājprātīgi glumas un slidenas! Pievakarē var redzēt, kā gaismas atspīd tajā, ko vajadzētu saukt par gājēju ceļa segumu! Smagi krist var arī tad, ja iet ļoti uzmanīgi, kā to darīju es.”

Viņa arī izteica vēlmi uzzināt, kas ir atbildīgs par to, ka laukums ap Mākslas muzeju ir dzīvībai bīstams, aicināja Latvijas žurnālistus pievērst uzmanību šai problēmai, lai novērstu iespējamos nelaimes gadījumus. Vēl viņa aicināja visus, kas šai bīstamajā vietā jau ir krituši vai slīdējuši, neklusēt, bet par to rakstīt.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Akmens plāksnes pie Nacionālā Mākslas muzeja tā apledojušas, ka pārvērtušās pat dzīvībai bīstamā slidotavā, ko neiespējami šķērsot ar parastiem ielas apaviem un kur nu vēl sieviešu augstpapēžu zābaciņos,
  ============================
  Tur jau RUDENĪ, kad no sniega nebija ne miņas, bērni slidinājās …ka pa slidotavu!

 2. He, he, Ušaks jau pirms bibliotēkas atklāšanas visiem klāstīja, ka tās flīzes neslīd 🙂

 3. šodien vārda diena Atbildēt

  Analoga situācija ir RIMI lielveikalos! Lai ieietu veikalā, jāturās gar sienām, gluži kā dzērājam. Man maz ko līdz brīdinājums “SLIDENS!” Man 76 gadi !

 4. Te bija slidens arī tad, kad vēl nebija ne sniega, ne ledus! Pat tad, kad temeratūra ir virs nulles, bet ir mitrs – te ir ļoti slidens, pats uz savas ādas pārliecinājos, labi, ka nežāvos, jo tad traumas būtu nopietnas. Cerams, ka muzeja direktrise Lāce ir ieplānojusi muzeja budžetā pietiekami naudas, lai izmaksātu cietušajiem kompensācijas gan par ārstēšanos, gan par morālajām ciešanām.

 5. Super! Jāvelk slidas kājās – jāiet slidināties.

Draugiem Facebook Twitter Google+