×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
23. augusts, 2014
Drukāt

Katrai zodiaka zīmei – savs dārgakmens kā talismans (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pastāstiet, lūdzu, par dārgakmeņiem un to iedarbību! Vai katrai zodiaka zīmei jānēsā savs dārgakmens kā talismans? Esmu dzirdējusi, ka daži dārgakmeņi nes nelaimi. 
ANDA L. Balvos

Astroloģe Alla Bilde stāsta, ka mums apkārt visa mūža laikā ir daudz akmeņu un kristālu, kas miljoniem gadu ilgā procesā veidojušies zemes dzīlēs, daudziem ir vulkāniska izcelsme, bet citi radušies, meteorītiem vai vēl kādiem debess ķermeņiem ietriecoties zemē un mijiedarbojoties ar mūsu planētas virsējo slāni. “Dārgakmeņi ir liels retums. Rotaslietās, ko piedāvā juvelierizstrādājumu veikali, lielākoties iestrādāti sintētiskie dārg­akmeņi, jo tie ir lētāki nekā dabiskie. Starp dabisko un sintētisko dārgakmeni, protams, ir liela atšķirība,” skaidro astroloģe.

Speciāliste velk paralēles ar cilvēku pasauli, sakot, ka dabiskais dārgakmens līdzinās viedam, ilgu mūžu nodzīvojušam un daudz pieredzējušam cilvēkam, kam var prasīt padomu un saņemt izsmeļošu, erudītu atbildi. Pavisam citāda saskarsme esot ar sintētisko dārgakmeni. – Tas ir cilvēka roku darbs. Lai iegūtu sintētiskos dārgakmeņus, dabiskos dārgakmeņus izmanto par barotni, lai audzētu mākslīgos kristālus,” stāsta Alla Bilde, kura pēc izglītības ir fiziķe, specializējusies spektroskopijā.

Pēc viņas teiktā, sintētiskos dārgakmeņus var salīdzināt ar maziem bērniem, kas, būdami sava ceļa sākumā, grib visu uzzināt, iepazīt un pamēģināt, taču niecīgās dzīves pieredzes dēļ nevar būt vērtīgi padomdevēji. Lūk, būtiskākā atšķirība starp dabisko un mākslīgo dārgakmeni. Arī enerģētiskās īpašības ir vājākas, lai gan vizuāli tie ir pievilcīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Man ir grāmata par dārgakmeņiem, zeltu, sudrabu, to vēsturi, tehnisko apstrādi un ietekmi uz cilvēka dzīvi. Patiesa un interesanta informācija par dārgakmeņu nozīmi. Dārgmetāla ietvars nav tik svarīgs, tomēr daudzi dārgakmeņi ir jāievieto sudrabā . Mani dārgakmeņi ir granāts un tumšzilais safīrs, un tie vislabāk izskatās sudraba ietvarā. Granāti ir dažādās krāsās, tā ir ļoti liela silikātu klases minerālu grupa no bezkrāsas līdz sarkanai un gandrīz melnai, un granātiem ir augsta cietība. Astroloģijas vēsture pazīst dažādus pētījumus par dārgakmeņu pozitīvo un negatīvo ietekmi.

Draugiem Facebook Twitter Google+