Ekonomika
Bizness

“Akropoles” vadītājs paziņo par aiziešanu no amata0

Foto: Valdis Semjonovs

Piektdien, 14. jūnijā, savu darbu “Akropoles” vadītāja amatā noslēgs līdzšinējais iepirkšanās un izklaides centra vadītājs Kaspars Beitiņš.

Līdz brīdim, kad konkursa kārtībā tiks izvēlēts jauns “Akropoles” vadītājs Latvijā, iepirkšanās un izklaides centra vadītāja pienākumus pildīs “Akropolis Group” valdes priekšsēdētājs Vytautas Labeckas.

Kaspars Beitiņš savu karjeru ārpus “Akropoles” turpinās būvniecības uzņēmumā “M.M.M. projekti DEVELOPMENT”, attīstot citus būvniecības projektus.

“”Akropole” man vienmēr būs sirdij tuva, jo esmu vadījis visus “Akropoles” attīstības posmus – sākot no projektēšanas un būvniecības, līdz pat iepirkšanās centra atvēršanai.”

“”Akropole” man vienmēr būs ļoti nozīmīgs projekts, tomēr savu turpmāko karjeru redzu nozarē, no kuras nāku, un tā ir būvniecība,” atklāj K. Beitiņš.

Šajā nedēļā tika parakstīts pēdējais ar “Akropoles” būvniecību saistītais pieņemšanas-nodošanas akts ar ģenerāluzņēmēju “MERKS”, kas oficiāli iezīmē būvniecības perioda beigas, norāda “Akropolis Group” valdes priekšsēdētājs V. Labeckas.

“Tāpēc ir likumsakarīgi, ka Kaspars tieši šobrīd pieņem jaunus izaicinājumus un turpinās dot savu nenovērtējamo pieredzi jaunu būvobjektu attīstībā. Vēlamies teikt lielu paldies Kasparam par ieguldīto darbu un pūlēm “Akropoles” attīstībā, ļaujot tai kļūt par vadošo iepirkšanās un izklaides centru Latvijā. Esmu drošs, ka Kaspara pieredze un zināšanas būs liels ieguvums viņa tālākajās gaitās,” atzīmē V. Lebeckas.

Uzziņa:

“Akropole” ir viens no pēdējās desmitgades apjomīgākajiem būvprojektiem Latvijā.

Iepirkšanās centrs tika atklāts 4. aprīlī, un jau īsi pēc atvēršanas “Akropole” sagaidījusi miljono apmeklētāju.

“Akropoles” kā būvprojekta vērienu iezīmē ēkas 98 000 kvadrātmetru platība, bet teritorijas kopējā platība sasniedz teju 16 hektārus.

Saistītie raksti

Iepirkšanās un izklaides centrā divos stāvos pārstāvēti ne vien labi zināmi un pircēju iecienīti modes un dzīvesstila preču zīmoli, bet arī Latvijā līdz šim nebijušu zīmolu veikali, 30 restorāni un kafejnīcas dažādām gaumēm, vērienīga vissezonas slidotava, kinoteātris ar deviņām skatītāju zālēm (tostarp Latvijā pirmo “IMAX” kino zāli), plašs “Maxima XXX” lielveikals, mūsdienīga fitnesa zāle, kā arī ārtelpu bērnu spēļlaukums.

“O’Learys” izklaides zonā pieejams boulings, biljards, sporta spēļu simulatori un citas aizraujošas atpūtas un izklaides iespējas visai ģimenei.

LA.lv
GB
Gundars Bērziņš
Ekonomika
Gundars Bērziņš: Būsim godīgi un nemānīsim sevi
18 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Ekspluatācijā nodota pirmā projekta “IRIS Shampeteris Apartments” dzīvojamā māja
19 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Swedbank” paziņo par jaunu maksājumu iespēju ieviešanu
20 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
“Dodiet zāles, kas “nededzina” acis!”. Liegs receptē rakstīt konkrēta ražotāja zāļu nosaukumu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atkāj iemeslu, kāpēc Rimšēviča un Martinsona krimināllietu skatīs tiesa Jūrmalā
2 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
“Maxima” paziņo par ugunsdrošības apmācībām veikalos visā Latvijā
22 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Skaidrītei bail teikt, cik liels ir parāds: 8200 eiro par dzīvokli
1 stunda
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Latvijas problēma nav prezidenta un viņa kundzes garderobe un inaugurācijas ceremonija! Problēma esam mēs 5
3 stundas