×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
20. jūlijs, 2016
Drukāt

Aktiera Antona Jeļčina vecāki pateicas faniem par atbalstu

Foto - Leta/ReutersFoto - Leta/Reuters

Negadījumā ar auto bojāgājušā aktiera Antona Jeļčina vecāki kino žurnālā “The Hollywood Reporter” pateikušies faniem par atbalstu.

Krievijā dzimušā amerikāņu aktiera vecāku Irinas un Viktora Jeļčinu paziņojums aizņēma vienu žurnāla lappusi.

“Paldies visiem, kuri sūtīja ziedus un dāvanas,” norāda vecāki. “Paldies par jūsu līdzjūtību un labajiem vārdiem. Paldies visiem, kuri atnāca, lai nosvinētu mūsu dārgā dēla Antona dzīvi.”

“Mēs esam ļoti pateicīgi par jūsu beznosacījuma mīlestību pret mūsu dēlu. Viņš būtu bijis pārsteigts par to, ka aizkustinājis tik daudzas sirdis un dvēseles,” raksta Jeļčini.

Kā ziņots, 27 gadus vecais Jeļčins jūnijā tika atrasts miris pie savas mājas Losandželosā. Aktieris bija novietojis auto uz stāva piebraucamā ceļa, bet pats izkāpis no tās ārā. Domājams, ka mašīna sāka ripot, piespiežot vīrieti pie mājas žoga.

Nedēļas nogalē iznāks filma “Star Trek Beyond” (“Zvaigžņu ceļš: Bezgalība”), kurā Jeļčins spēlē krievu kosmosa kuģu pilotu Pāvelu Čekovu.

Pirmdien zinātniskās fantastikas filmu sērijas producents Dž.Dž.Abramss sacīja, ka turpmākajās filmās Jeļčinu nenomainīšot ar citu aktieri.

“Es nevaru to iedomāties,” teica Abramss. “Un es domāju, ka Antons ir pelnījis ko labāku.”

Filmas veidotāji vēl spriež par to, kā nākamajās daļās izskaidrot Čekova prombūtni. “Esmu par to domājis. Mēs vēl pie tā strādājam, un tagad ir par agru par to runāt,” uzsvēra Abramss.

Jeļčins dzimis 1989. gadā Sanktpēterburgā. Viņa vecāki Irīna Korina un Viktors Jeļčini bija daiļslidotāji. Viņi bija ebreji, tāpēc cieta no Padomju Savienības politiskajām represijām.

Tajā pašā gadā ģimene saņēma patvēruma meklētāju statusu un pārcēlās uz dzīvi ASV, kad Jeļčins bija sešus mēnešus vecs.

Jeļčins spēlēja aktiera Entonija Hopkinsa 2001.gada kinolentē “Hearts in Atlantis”, kā arī 2004. gadā iznākušajā “House of D”, kurā galveno lomu atveidoja nelaiķa aktieris Robins Viljamss.

Jeļčins spēlējis arī tādās filmās kā “Terminator Salvation” (“Terminators: Glābšana”). “Fright Night” (“Baiļu nakts”) un “Only Lovers Left Alive” (“Izdzīvo tikai mīlētāji”).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+