×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
3. janvāris, 2012
Drukāt

Aktieri iedzied jaunu Raimonda Paula dziesmu albumu

Foto - LETAFoto - LETA

Dziedošie aktieri Jānis Paukštello, Harijs Spanovskis un Andris Bērziņš iedziedājuši 15 pilnīgi jaunas un trakas Raimonda Paula dziesmas, aģentūrai BNS pavēstīja mūzikas izdevniecības “Mikrofona ieraksti” pārstāvji.

Lai ierakstītu jaunās dziesmas, Pauls nodibinājis savu ceremonijorķestri “Miers un Bērziņš”, kura vadība un dziesmu aranžējumu veidošana uzticēta pieredzējušajam mūziķim Aināram Vildem, bet visu 15 jauno dziesmu tekstu autors ir daudzu populāru Paula hitu līdzautors Guntars Račs. Tādējādi Latvijas Radio studijā tapis jauns dziesmu albums “Raimonda Paula ceremonijorķestris “Miers un Bērziņš” dzīro Kuldīgā!”.

“Latviešu roks visiem ir apnicis, un es atcerējos, ka serbiem ir ļoti labs sastāvs – kāzu un bēru orķestris. Mēs mēģinājām kaut ko līdzīgu izdarīt – šajā drūmajā laikā vienkārši cilvēkiem uzlabot garastāvokli. Mūzika tā arī taisīta – ar smaidu par visu kaut ko. Šodien jau tikai ar smaidu var izdzīvot, citādāk jau nemaz nevar,” pastāstīja Pauls.

Savukārt Račs norādīja, ka albuma kopējā noskaņa ir ļoti traka. “Tik dullu albumu no Raimonda Paula sen neviens nebūs dzirdējis,” sacīja dziesmu tekstu autors.

Orķestrī “Miers un Bērziņš” muzicē Lauris Amantovs (trombons), Raivo Stašans (saksofons), Normunds Piesis (trompete), Indriķis Veitners (klarnete), Marko Tuomass Ojala (akordeons), Māris Briežkalns (sitamie instrumenti), Roberts Brants (tuba) un Ainārs Vilde (alts). Piebalsis iedziedājušas Ilze Rubiķe un Sanita Sinkēviča.

Visa pasākuma realizāciju iniciējusi un koordinējusi Kuldīgas kultūras centra vadītāja Inta Burnevica, un tieši Kuldīgā jau šopiektdien, 6.janvārī, notiks jaunā albuma atvēršanas svētki, kas ievadīs pilsētas 770.jubilejas gadu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+