Uncategorized

Aktieri Jāni Paukštello pēc parkā piedzīvotā insulta glābj līdzcilvēku vērība 16

Foto: LETA

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, pagājušajā trešdienā kādā Rīgas parkā līdzcilvēki pamanījuši uz soliņa saļimušu izcilo aktieri Jāni Paukštello (66). Nogādājot aktieri slimnīcā, viņam tika konstatēts mikroinsults.

Viņa teātra kolēģi izsaka versiju, ka iespējams, aktieris sāpīgi pārdzīvojis ziņu, ka nākamajā sezonā viņš vairs nebūs Dailes teātra štata aktieris. To pagaidām ne apstiprina, ne noliedz teātra vadība.

Lai gan Jānis Paukštello nebūs redzams jau tradicionālajos Dailes teātra sezonas izskaņas koncertos “Spanovska ballīte”, vasara viņam būs noslogota, jo jau 17. jūnijā Kandavā gaidāma mākslinieka uzstāšanas koncertā “Ielūdz Olgas”. Tāpat viņam ir zīmīga loma atjaunotajā Māras Zālītes un Ulda Marhileviča koncertuzvedumā “Tobāgo!”. Nobažījies par aktiera veselības stāvokli pamatoti ir abu pasākumu producents Sandis Mohovikovs, kurš atzīst, ka otra tāda aktiera kā Jānis Paukštello nav. “Nekādi aizstājēji meklēti netiek, jo, piemēram, izrādē “Tobāgo!” Paukštello ir vienīgais, kurš spēj godam iznest savu nozīmīgo lomu.”

Pats aktieris apgalvo, ka būs redzams gan Olgu koncertā, gan izrādēs “Tobāgo!”. “Par mani nevajag satraukties. Esmu glābts. Man bija neliels insults, dakteri izskaloja smadzenes, asinsizplūdums galvā ir novērsts. Nekāda īpaša tālāka ārstēšanās vai miera režīms pēc mikroinsulta man nedraud, un skaidrs, ka atgriezīšos pie darbiem.”

LA.lv