Apbrīno

Aktieri mudina nākamā “Bonda” režiju uzticēt Tarantīno 0

Foto – Leta/AFP

Vairāki Holivudas aktieri, arī Tims Rots, pauduši atbalstu idejai, ka nākamo filmu par britu superaģenta Džeimsa Bonda dēkām varētu režisēt Kventins Tarantīno, vēsta laikraksts “New York Daily News”.

Ja Tarantīno, kura filmas ir pazīstamas ar vardarbīgām ainām, ķertos pie Bonda dēku režijas, taptu “visasiņainākā” bondiānas lente, turklāt tai būtu tiešām spraigs scenārijs, sacīja Rots, kurš filmējies tādās Tarantīno filmās kā “Reservoir Dogs” (“Trakie suņi”) un “Pulp Fiction” (“Lubene”).

Izsakoties par iespēju, ka Tarantīno varētu būt Bonda filmas režisors, Rots atzina:

“Tas būtu tiešām lieliski, un mēs visi uz to stātos rindā. Tas, iespējams, būtu atjautīgākais “Bonds”, kāds jelkad ir bijis.”

Jau ir zināms, ka Daniels Kreigs atkal – jau piekto reizi – atainos elegantā spiega lomu, savukārt Rots vēlētos spēlēt galvenā ļaundara lomu, ja filmas režija tiks uzticēta Tarantīno.

Maikls Madsens, kurš filmējās Tarantīno 2003.gada lentē “Kill Bill” (“Nogalināt Bilu”), bet nākamajā gadā bondiānas filmā “Die Another Day” (“Mirsti citu dienu”), arī uzskata, ka Tarantīno būtu lieliska izvēle.

Tarantīno varētu būt atšķirīga pieeja klasiskajai franšīzei, savukārt norādīja aktieris Voltons Goginss, kurš filmējies Tarantīno lentē “Django Unchained” (“Atsvabinātais Džango”).

Tarantīno, kurš nesen paziņoja, ka uzņems vēl tikai divas filmas, bet tad profesionālās gaitas kino izbeigs, komentējot šo priekšlikumu, bijis izvairīgs.

LA.lv