×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
20. februāris, 2017
Drukāt

Aktieris Andris Keišs sociālajos tīklos lūdz atbalstu (9)

Ekrānšāviņš no youtubeEkrānšāviņš no youtube

Aktieris Andris Keišs sociālajos tīklos izplatījis uzrunu, lūdzot atbalstīt režisora Staņislava Tokalova spēlfilmu “Tas, ko viņi neredz pabeigšanu”, kuras pirmizrāde ir iecerēts jau marta beigās.

A. Keiša aicinājums seko jau iepriekš paša režisora S.Tokalova lūgumiem ziedot naudu viņa topošajai filmai. Tam vēl papildus esot nepieciešami vairāki tūkstoši. Iecerēts, ka filma uz ekrāniem iznāks jau pēc mēneša.

Filma ir psiholoģisks trilleris ar zinātniskās fantastikas elementiem. Filmas sižeta pamatā ir stāsts par medmāsu Elzu, kas iemīlas savā pacientā – jaunā zinātniekā Nikolā, kurš mākslīgā intelekta izstrādes procesā ir nonācis komā. Nikolā gaida ilgstoša atveseļošanās, savukārt abus varoņus – nebūt ne viegls ceļš uz savstarpēju uzticēšanos, ko sarežģī zinātnieka izgudrojums – mākslīgais intelekts “Anna”, kas aktīvi iejaucas varoņu attiecībās, lai Nikolā piederētu tikai viņai.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Treileris.. ir intriģējošs. Tā nav Laila Pakalniņa.

  2. Nu nodzīvojušies…Nē laikam gan neatceras vairs kas ir kauns un gods.Es arī palūgšu lai tauta sametas -gribu nopirkt jaunu autiņu-kabrioletu.Nu ,lai vasarā varu bagātināties apceļojot tēvijas āres un tad vajag lai vējš plīvo matos braucot…Visi lūdz,es ko,sliktāks? Saziedojiet katrs pa piečukam,jums tas nekas ,bet man kopumā būs čungurs.;-) Jā,visas pēdējā laika filmas kurās ir aktieris Keišs ir pēdējie mēsli.Murgi.

  3. Filma ir TREILERIS?
    Nosaukums ”Tas, ko viņi neredz pabeigšana”?

  4. Draugs cik stukus tev vajag

  5. Jā,kā un kur?

  6. UZ KURU KONTU PĀRSKAITĪT?

Draugiem Facebook Twitter Google+