Uncategorized

Aktieris Antons Jeļčins nav atstājis testamentu 16

Foto – Leta/Reuters

Krievu izcelsmes amerikāņu aktieris Antons Jeļčins neatstāja testamentu, kaut arī viņa mantojums ir apmēram 1,4 miljonus ASV dolāru (1,2 miljonus eiro) vērts, liecina vecāku iesniegtie dokumenti.

Kā jau ziņots, 27 gadus vecais Jeļčins jūnijā tika atrasts miris pie savas mājas Losandželosā. Aktieris bija novietojis auto uz stāva piebraucamā ceļa, bet pats izkāpis no tās ārā. Domājams, ka mašīna sāka ripot, piespiežot vīrieti pie mājas žoga.

Aktiera vecāki Viktors un Irīna Jeļčini piektdien pieteikušies par dēla mantojuma pārvaldītājiem. Viņu iesniegtajos dokumentos teikts, ka Jeļčina personīgo mantu vērtība esot vismaz 641 000 dolāru (574 000 eiro) un nekustamā īpašuma vērtība esot vēl 731 000 dolāru (655 miljoni eiro).

Slavenību tenku portāls TMZ vēsta, ka Jeļčina vecāki vērsušies tiesā pret auto ražotāju “Fiat Chrysler”, kas izlaida Jeļčina braucamrīku.

“Fiat Chrysler” aprīlī ražošanas defekta dēļ atsauca vairāk nekā 1,1 miljonu automašīnu visā pasaulē. Nepārdomāta pārnesumu pārslēga dizaina dēļ fiksēti daudzi gadījumi, kad autovadītāji kļūdaini uzskatījuši, ka viņi automātisko ātrumkārbu pārslēguši uz “Park” jeb stāvēšanas pozīciju.

Šī iemesla dēļ 41 cilvēks guvis savainojumus, notikušas 212 avārijas, kā arī vēl 308 cilvēki sūdzējušies par bojātu īpašumu.

“Fiat Chrysler” izteica līdzjūtību aktiera ģimenei, taču sacīja, ka nevarot sniegt komentārus par tās plāniem tiesāties.

Jūlijā iznāca filma “Star Trek Beyond” (“Zvaigžņu ceļš: Bezgalība”), kurā Jeļčins spēlē krievu kosmosa kuģu pilotu Pāvelu Čekovu. Filmas veidotāji nākamajās daļās nemeklēs Jeļčina aizstājēju, atklāja producents Dž.Dž.Abramss.

Jeļčins dzimis 1989. gadā Sanktpēterburgā. Viņa vecāki Irīna Korina un Viktors Jeļčini bija daiļslidotāji. Viņi bija ebreji, tāpēc cieta no Padomju Savienības politiskajām represijām.

Tajā pašā gadā ģimene saņēma patvēruma meklētāju statusu un pārcēlās uz dzīvi ASV, kad Jeļčins bija sešus mēnešus vecs.

Jeļčins spēlēja aktiera Entonija Hopkinsa 2001.gada kinolentē “Hearts in Atlantis”, kā arī 2004. gadā iznākušajā “House of D”, kurā galveno lomu atveidoja nelaiķa aktieris Robins Viljamss.

Jeļčins spēlējis arī tādās filmās kā “Terminator Salvation” (“Terminators: Glābšana”). “Fright Night” (“Baiļu nakts”) un “Only Lovers Left Alive” (“Izdzīvo tikai mīlētāji”).

LA.lv

Par svarīgo