×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
3. janvāris, 2017
Drukāt

Aktieris Jānis Paukštello ticis pāri melnajai strīpai un atgriezies uz skatuves (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Pirms diviem gadiem liktenīgs kritiens paša vannasistabā piemeklēja Dailes teātra aktieri Jāni Paukštello (65), kurš izmežģīja reiz lauzto potīti. Sekoja operācija, pēc kuras aktierim bija grūti pārvietoties un viņš grima depresijā, turējās uz pretsāpju līdzekļiem un antidepresantiem, kā arī ļāvās zaļajam pūķim.

Šobrīd tautā mīlētajam aktierim sācies jauns dzīves posms. Ticis pāri melnajai strīpai, viņš ir atgriezies gan uz teātra, gan koncertu skatuves. Žurnālam “Kas Jauns” aktieris atzīst: “Daudzi saka, ka esmu to nopelnījis avansā, bet es runāju arī par atsevišķiem cilvēkiem, kuri ir spējuši piedot manas vājības, kas nav bijušas vieglas. Un nekad nevar zināt, vai vēl kādu reizi nekritīšu tajās. Kaut gan par vājību to nemaz nevar nosaukt – tā drīzāk ir nelaime.”

Viņš arī atklāj, ka liela loma pārmaiņām viņa dzīvē bijusi ticībai. Viņš regulāri apmeklējot dievkalpojumus Sāpju Dievmātes baznīcā. “Esmu gan grēcīgs katolis – tā kā baznīcā nav iespējams šķirt manu iepriekšējo laulību, nevaru iet pie dievgalda, un dievmaizi katoļi man nedod.”

Nenoliedzams atbalsts grūtajā posmā bijusi arī sieva Elīna, ar kuru kopā būts jau gandrīz pārdesmit gadu un kura slimības laikā aktieri gan apkopusi, gan barojusi. “Esmu domājis, ka vienreiz viņai tas viss var apnikt. Esmu Auns, un diezgan kategoriski pieprasu. Diezgan reti Elīnai saku, ka viņu mīlu. Un tad viņa man jautā: “Ak tā! Tad tomēr?!,” žurnālā atzīstas Jānis Paukštello.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. malacis,vorš dziedoš aktieris!

Draugiem Facebook Twitter Google+