×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
6. oktobris, 2014
Drukāt

Aktieris Kolins Fērts piedalīsies “Neaizskaramo” Holivudas versijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Godalgotais britu aktieris Kolins Fērts, kurš saņēmis ASV Kinoakadēmijas labākā aktiera balvu par lomu filmā “Karaļa runa” un piedalījies tādos darbos kā “Bridžetas Džonsas dienasgrāmata”, “Tāda ir mīlestība”, “Vientuļais vīrs” u.c., izpildīs centrālo lomu franču kases grāvēja “Neaizskaramie” (“Intouchables”) Holivudas versijā.

Filma “Neaizskaramie”, kas uz lielajiem ekrāniem iznāca 2011. gadā, ir kļuvusi par vienu no visu laiku komerciāli veiksmīgākajām franču kinolentēm, kā arī saņēmusi virkni prestižu balvu un tika nominēta Zelta globusam. “Neaizskaramie” ir jautrs un vienlaikus aizkustinošs stāsts par miljonāru, kurš pēc nelaimes gadījuma ir paralizēts, un par nabadzīgu imigrantu, kurš nesen atbrīvots no cietuma. Lai arī abi centrālie varoņi nāk no krasi atšķirīgām pasaulēm, starp viņiem izveidojas patiesa draudzība. “Neaizskaramo” sirsnīgais un uz patiesiem notikumiem balstītais stāsts, kā arī oriģinālās filmas kases panākumi un veiksmīgais komēdijas un drāmas sajaukums, ir perfekta formula un “gards kumoss” Holivudas producentiem. Holivudas kompānijas filmas versiju angļu valodā attīsta kopš 2012. gada. Titullomu tajā izpildīs Kolins Fērts (viņš spēlēs paralizēto bagātnieku), bet viņa ekrāna partneris būs Kevins Hārts.

Savukārt Kolins Fērts uz Latvijas lielajiem ekrāniem patlaban redzams leģendārā režisora Vudija Alena jaunākajā lentē, romantiskā komēdijā “Burvestība mēnessgaismā” (“Magic in the Moonlight”), kuras darbība risinās pagājušā gadsimta divdesmitajos gados Francijas dienvidos. Viņam līdzās spēlē amerikāņu aktrise Emma Stouna (“Vieglas uzvedības teicamniece”, “Zirnekļcilvēks”, “Kalpone”).

Video ar subtitriem latviski:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+