Uncategorized

Aktieris un režisors Valdis Liepiņš no dzīves šķīries labprātīgi 16

Foto – Leta

Šodien no Rīgas Svētās Ģertrūdes baznīcas pēdējā gaitā tika izvadīts aktieris un režisors Valdis Liepiņš (51), kurš šogad, režisējot Ulda Marhileviča un Māras Zālītes mūziklu “Tobāgo!”, pēc vairāku gadu pārtraukuma atgriezās uz teātra skatuves.

Lai gan sākotnēji publiski nāves iemesls netika pausts, tomēr žurnāls “Kas Jauns”, atklāj, ka Valdis Liepiņš dzīvi beidzis pašnāvībā, izdzerot visas savas zāles. Vairākus gadus viņš cīnījās ar dažādām veselības problēmām, depresiju un panikas lēkmēm. Tomēr pēdējā gada laikā likās, ka dzīve sāk sakārtoties, jo kopā ar draudzeni Eviju Luksi viņi uzsāka kopdzīvi aktiera dzimtajā Siguldā.

Savukārt žurnālā “Privātā Dzīve”, kāda aktiera paziņa atklāj, ka pēdējā laikā Valdim bijis pārāk daudz pienākumu, par kuriem samaksu viņš nav pratis palūgt, lai gan tā bijusi vajadzīga medikamentiem. Kādā senākā intervijā aktieris atzīst, ka tumšais trīsarpus gadu ilgais dzīves posms, kad viņu mocīja depresija un atkarība no alkohola, ir beidzies, tomēr tā gluži neesot bijis.

“Katram ir savs laiks būt šeit un savs – aiziet. Un iemesli ir tikai Dieva ziņā. Valdis bija ārkārtīgi gaišs, talantīgs un mīlošs cilvēks. Kā jau radošai būtnei, viņam bija dikti jūtīga un trausla dvēsele. Visu redzēja daudz niansētāk. Viņam bija lieli, skaisti plāni radošajā jomā, bet Dievs bija lēmis citādāk,” tā pēc dzīvesbiedra nāves “Privātai Dzīvei” atklāj Evija.

LA.lv