Uncategorized

Aktieris Valdis Liepiņš izkārpījies no bedres ir gatavs atgriezties 2

Publicitātes foto

Vēl pērn kādreizējais Dailes teātra aktieris un režisors Valdis Liepiņš (50) ārstējās no depresijas un mitinājās sava slimā tēva dzīvoklī Siguldā. No darba teātrī viņam izdegšanas un alkohola problēmu dēļ nācās aiziet pirms trīs gadiem, izjuka arī viņa otrā laulība ar sievu Lauru. Aktieris sirga ar depresiju un, kļūdams par otrās grupas invalīdu, lietoja medikamentus. Reizēs, kad tika lietots arī alkohols, nereti viņš bija spiests ārstēties psihoneiroloģiskajās slimnīcās.

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, šobrīd aktieris ir gatavs atgriezties ne tikai dzīvē, bet arī uz skatuves. Valdis Liepiņš ir pārcēlies uz jaunu dzīvokli turpat Siguldā un, pateicoties līdzcilvēku atbalstam un interesei, pamazām viņā atgriežas dzīvotgriba. Turklāt gada sākumā aktiera meita Alīna viņam dāvājusi jau otro mazbērnu – mazmeitiņu Amēliju.

Tā kā mākslinieks šobrīd joprojām ir bez darba, vienīgie viņa ienākuma avoti ir invaliditātes pensija. “Vēlos pastāvīgu darbu un visvairāk alkstu atgriezties filmu dublāžā un ieskaņošanā. Tas man ir ārkārtīgi mīļš darbs, kas man ļoti patika,” žurnālā atklāj Valdis Liepiņš. Tiesa, šobrīd šie darba meklējum nav bijuši veiksmīgi. Aktieri nepamet cerība arī atgriezties uz Dailes teātra skatuves, bet viņš nav pārliecināts, ka vēl šajā teātrī būs vajadzīgs.

Gaidīšanas laikā Valdis Liepiņš ir pieņēmis komponista Ulda Marhilēviča piedāvājumu no jauna iestudēt pirms 15 gadiem Māras Zālītes sarakstīto un reiz paša iestudēto muzikālo izrādi “Tobāgo!”, kas vasarā būs skatāma Latvijas pilsētās.

LA.lv