×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
26. novembris, 2014
Drukāt

Aktīvākā Valmieras apceļotāja – valmieriete Aija Zīle (1)

Foto: Valmieras pilsētas pašvaldībaFoto: Valmieras pilsētas pašvaldība

Valmieras tūrisma informācijas centrā trešdien apbalvota šā gada tūrisma akcijas “Apceļo Valmieras pusi!” aktīvākā ceļotāja. Galveno balvu – tūristu klases velosipēdu – ieguvusi valmieriete Aija Zīle, informē Valmieras pilsētas pašvaldībā.

Galvenās balvas ieguvēja stāstījusi, ka viņa pirms nepilniem diviem gadiem pārcēlusies no Rīgas uz dzīvi Valmierā, un ar lielu interesi vēlējusies iepazīt pilsētu un tās apkārti.

“Mēs esam liela ģimene, kas mīl pavadīt brīvo laiku, kopā apceļojot dažādas vietas Latvijā. Mums patīk ceļot ar velo, bet līdz šim mums pietrūka viens velosipēds, lai visi varam braukt kopā, tāpēc šī balva ir divtik vērtīga,” sacījusi Aija Zīle.

Apceļojot maršrutos iekļautos objektus, sievieti patīkami pārsteidzis apkārtējo novadu un zemnieku saimniecību piedāvājums un uzņemšana, īpaši uzsverot ZS “Adzelvieši” viesmīlību un sniegto pakalpojumu kvalitāti katrā sīkumā.

Tikmēr Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums paudis prieku par valmieriešu, kā arī apkārtējo novadu un pilsētu iedzīvotājiem, kuri ar lielu entuziasmu iesaistījās šajā tūrisma akcijā.

“Es ceru, ka ar katru nākamo gadu mēs Valmierā redzēsim arvien vairāk ceļotāju gan no Latvijas, gan mūsu kaimiņzemes Igaunijas un citām valstīm, jo pilsēta augs un attīstīsies, kļūs arvien pievilcīgāka, kā arī bagātīgāks kļūs tās tūrisma piedāvājums. Mēs esam plānojuši tālāk attīstīt Sajūtu parku, veloceliņu tīklu, izveidot ģimeņu parku, kā arī veikt daudzus citus uzlabojumus, lai Valmiera būtu pievilcīgs galamērķis brīvdienu pavadīšanai un ceļojumiem,” viņš sacījis.

Galveno balvu velosipēdu bija sarūpējusi Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar “Aktīvā tūrisma centru EŽI”. Arī pārējie desmit akcijas dalībnieki saņēma balvas, ko bija sarūpējuši Valmieras un apkārtējo novadu tūrisma uzņēmēji.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs no 15.augusta līdz 18.oktobrim aicināja piedalīties tūrisma akcijā “Apceļo Valmieras pusi!” un doties četros tematiskos tūrisma maršrutos, iepazīstot 17 tūrisma uzņēmumu piedāvājumus Valmierā, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novados.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu tik skolotāji turaties,tas Igaunijas šāvējs jau ari paņēma tēva ieroci līdz uz skolu.

Draugiem Facebook Twitter Google+